facebook

Коли не святкуєш День Валентина

День Валентина

Два дні відпочинку для Воробуса і я знову повертаюся з новими публікаціями. Як відомо, сьогодні в Україні та у світі святкують свято Валентина (день закоханих).

З самого ранку про це свято лише й говорять. У транспорті, по радіо, на роботі, на вулиці всі лише б кохали. Звісно, що ваш автор як і багацько людей каже, що любити треба не лише сьогодні чи на 8 березня, а кожного дня.

Тому, для наших читачів, які все ж не хочуть нічого святкувати наступний пост.

Отже, що робити якщо ви не святкуєте день Валентина?

1. Дивитися Лігу Чемпіонів.

Хто цікавиться футболом, ті знають, що сьогодні на прихильників гри «11 на 11» очікує іспансько-французьке протистояння в якому зійдуться «зубри» світового футболу «Реал» та «ПСЖ».

Неймар, Кавані, Роналду, Бейл, Бензема та інші. Коли ви ще побачите таке скупчення зірок?

2. Прибирати в хаті.

Якими б культурними ми не були, але полюбас маємо стіл, комп’ютер, власну тумбу, де валяється куча непотрібних речей. Колись їх та й треба поприбирати. Можливо на день Валентина це якраз треба зробити.

Уявіть собі приходить кохана додому, а ви все прибираєте. Одне відомо, вона точно зрадіє.

3. Піти на пиво.

Зібратися нарешті з друзями й піти поїсти ребра, випити пару бокалів пива й так далі. Якщо маєте пасію, то можете її відпустити з подругами.

4. Лягти спати.

Кажуть коли щось набридає, то треба їсти або лягати спати. Ранок мудріший вечора, тому завтра буде краще ніж нині.

5. Читати книгу.

Хто не знає, сьогодні, 14 лютого, святкують ще одне свято – міжнародний день дарування книг. Чому б не поритися й у своєму книгосховищі й не подарувати, скажімо, бібліотеці цікаву книгу?

Якщо не маєте можливості це зробити, то сідайте й просто читайте.

Звісно, що більшість пунктів треба читати з посмішкою. Якщо ж бути серйозним, то в день Валентина треба приділити увагу своїй половинці, але й робити це треба не лише сьогодні. Увага має бути кожного дня.
 

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*