“Шахтар” у другому таймі дотиснув “Рому” (відео) - Блог про Львів

“Шахтар” у другому таймі дотиснув “Рому” (відео)

Шахтар обіграв Рому

Вчора у Європі був великий футбольний день. Проходили матчі 1/8 фіналу турніру під назвою «Ліга Чемпіонів».

Звісно, що вся увага українських вболівальників гри мільйонів була прикута до гри між чемпіоном України донецьким «Шахтарем» та італійською «Ромою».

Дуже цікавий поєдинок завершився перемогою «гірників» із рахунком – 2:1.

Звісно, що описувати всіх моментів цієї зустрічі я не буду, а поділюся своїми враженнями від побаченого.

Отже, цю гру можна розділити на дві частини: перший тайм і другий тайм.

Перша 45-ти хвилинка ознаменувалася тим, що гості з Риму повністю володіли територіальною ініціативою. Якщо б гравці «Роми» реалізували всі моменти, то на другий тайм можна було й не виходити. Добре, що їм вдалося забити лише один гол.

А що господарі поля? Вони ніби старалися, але до небезпечних моментів біля воріт італійців справа не доходила.

Так виглядало, що «гірники» ще перебувають на зборах й готуються до відновлення змагань. Хоча, ту ж гру з «Чорноморцем» підопічні Фонсеки вже були провели.

Також читайте:   Лагідна українізація або чому Шевченко знову заслуговує на повагу...

Зовсім інший малюнок на полі вболівальники, які зібралися на трибунах стадіону «Металіст» та біля екранів телевізорів побачили після перерви.

«Шахтар» додав у швидкості, злості й моменти біля воріт «Роми» почали виникати один за одним. Не дивно, що голи таки відбулися й залітали вони лише у ворота гостей.

Спершу Ярослав Ракицький віддав зрячий пас на Факундо Ферейру, а потім чудовий по красі удар вдався Фреду.

Могли «гірники» перемогти з ще більшим рахунком, але в кінці гри «Рому» врятував їхній воротар.

2:1 перемога підопічних Фонсеки й саме українська команда тепер фаворит у цій парі.

Матч-відповідь відбудеться за два тижні у на полі «Стадіо Олімпіко» й можна не сумніватися, що господарі поля будуть робити все можливе щоб забити переможний гол. «Шахтар» же гратиме на контратаках, на своїх улюблених.

Можу помилися, але, як на мене, фаворитом у цій парі таки є наша команда. Вона виглядає більш змістовніше.

Як буде насправді, покаже його величність час.