facebook

Техніка й глюки на морозі

Мороз

Сильні морози й на далі не спадають, тому моря порада людям – бережіть себе. У ці дні як ніколи треба менше часу проводити на повітрі, при можливості грітися й добре одягатися.

Кілька хвилин на серйозному морозі й, як наслідок, можна серйозно обморозити різноманітні кінцівки.

А ще на морозі часто виходить з ладу техніка. Яка саме?

Мобільні телефони

Для прикладу сьогодні у моєї співробітниці ні з того, ні з сього зникла мобільна мережа. Це й не дивно, адже сучасні телефони переважно сенсорні й не витримують сильних морозів.

Коли надворі більше 5-10 градусів нижче нуля, то дуже швидко сідає батарея, а в деяких випадках навіть може тріскати сенсор. Тому, при можливості телефон треба тримати у теплі, на вулиці користуватися вільними руками, а коли є глюки, то треба просто його перезвантажити.

Банкомати

Хоч кажуть, що вони витримують до 30 градусів нижче нуля, вже сьогодні при мінус 17 кілька автоматів «Аваль» тупо змерзли. На них не те що нічого не знімеш, а й на дисплеї все замерзло.

Тому, краще знімати гроші або у банкоматах, які знаходяться у приміщеннях, або ж піти за грошима у касу. В іншому ж випадку можуть виникнути проблеми.

Домофони

З ними також можуть виникнути проблеми. Бачив, що останнім часом багато людей відмовилися від домофонів. В якому розумінні відмовилися? Вони то є, але на час морозів двері не зачиняються.

Чому так? Все та ж проблема. При морозі вони можуть глючити й багагато мешканців залишаться ночувати на вулиці.

Транспортні засоби

Не треба зайвий раз говорити про те, на морозі багато автомобілів може не заводитися. Буквально на днях мали зі знайомим їхати у подорож і його машина так і не завелася. Автомобілі також радять ставити на криті стоянки.

Вже у понеділок температура повітря має піднятися до плюса, а поки що мусимо перетерпіти цю негоду.

До речі, не лише в Україні серйозний мінус. Дивився на сусідню Чехію та Італію, то там також погода не липень місяць.

Циклон….

Гріємося, бережімо себе й не забуваємо читати блог Воробуса.

Більш точніший прогноз погоди можете переглянути на сайті пана Марсело.
Публікації по темі:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*