Коли матчі-відповіді можна й не грати (відео) - Блог про Львів

Коли матчі-відповіді можна й не грати (відео)

Задуманий Гвардйола

Цього тижня в Європі, по-справжньому, футбольний бум. Справа у тому, що окрім поєдинків національної першості проходять і змагання європейських кубків.

Не знаю як кому, а мені завжди цікаво дивитися матчі Ліги Чемпіонів якою б стадія турніру не була.

На черзі команди почали грати чвертьфінальні двобої й вже тут почали відбуватися свого роду казуси. Хто б міг подумати, що один із фаворитів турніру англійський «Манчестер Сіті» програє «Ліверпулю» – 0:3 вже у першому матчі?

Та, про все по-порядку.

Отже, у вівторок, 3 квітня, відбулося два матчі. У першому з них на стадіоні в місті Турин зустрілися місцевий «Ювентус» та діючий володар трофею іспанський «Реал». До гри багато хто говорив, що можливо «Старій Синьйорі» вдасться взяти реванш у «вершкових» за поразку у минулорічному фіналі в Кардіфі.

Як показала гра, італійській команді до іспанської ще дуже далеко. «Реал» на чолі з Кріштіано Роналду не залишив жодних шансів своєму супернику. 3:0 – виїзна перемога й питання виходу у наступний раунд змагань фактично зняте.

«Севілья» – «Баварія»

Якщо чесно, думав, що іспанці зуміють нав’язати боротьбу своєму супернику. Та й порадувало те, що підопічні Монтелли повели у рахунку. Проте, на більше цієї команди не вистачило. Старий Хайнкіс добре знають як мотивувати своїх хлопці. Німецька машина зібрався й зуміла забити два голи без відповіді.

Також читайте:   Розпочався продаж абонементів на домашні матчі ФК Карпати у новому сезоні

Тут також питання виходу у півфінал Ліги Чемпіонів знято.

«Барселона» – «Рома»

Думаю навіть лінивий розумів, що у цій парі все стало зрозуміло одразу ж після жеребкування. «Барселона» на голову сильніша від свого суперника. Це підтвердив і перший поєдинок іспансько-італійського протистояння, у якому Мессі й компанія зуміли забити у воротар свого суперника 4 голи. На що «макаронники» відповіли одним голом престижу.

«Ліверпуль» – «Манчестер Сіті»

Вже так хвалили Гвардйолу та його гравців, що вже не міг на це все дивитися. «Міщани» виграли чемпіонат Англії, кубок, плюс ще мають всіх «закрити» у Лізі Чемпіонів. Саме такі розмови точилися у футбольних кругах.

Іншої точки зору був «Ліверпуль», який ще у першому таймі очного протистояння зніс свого суперника.

3:0 і у «коуча» «Манчестера» виник серйозний головний біль від якого навіть не рятує пігулка цитрамон.

Наступного тижня відбудуться матчі-відповіді. Проте, я вважаю, що у чвертьфінальних парах і так все зрозуміло.