facebook

Сьогодні біля ТРЦ “Вікторія Гарденс” співатимуть Христина Соловій і Тарас Чубай

Христина Соловій

А далі про справи культурні. Не лише погана погода сьогодні, 23 червня, спостерігається у нашому місті. Ввечері біля торговельно-розважального центру «Вікторія Гарденс» відбудеться ще одна цікава подія.

Що це буде за подія, хто братиме у ній участь, програма свята та багато іншого читайте далі.

Свою розповідь розпочну із того, що ТРЦ «Вікторія Гарденс» знаходиться за адресою: вул. Кульпарківська, 226А. Щоб люди, які не знають де це мали орієнтир, то це неподалік від перехрестя вулиць Кульпарківська та Володимира Великого. Поруч у хвилинах 10-ти ходьби розташований ринок «Південний».

Сьогоднішній концерт називається «Запалюємо літо разом» й розпочнеться при вході у ТРЦ близько 16 години.

Програма свята

Спершу буде свято для наших наймолодших.

З 16.00 і до 17.00 години - центральний атріум. Запальне міні-диско для дітей: даруватимуть пам'ятні подарунки - силіконові браслетики з надруком Victoria Gardens "Запалюємо літо разом".

17.00-18.00 - центральний атріум. Модний показ в рамках кампанії "Запалюємо літо разом", стильні та модні літні колекції від брендових магазинів ТРЦ Victoria Gardens.

18.00-19.00 - енергійний та запальний виступ DJ.

Своєрідним апогеєм вечора стане виступ Тараса Чубая і його гуру «Плач Єремії» та молодого обдарування співачки Христини Соловій.

Концерт за участю цих виконавців розпочнеться о 19 годині й триватиме, за словами організаторів, до 21 години 30 хвилин.

У перерві між виступами учасників концерту відбудеться розіграш 2-ох квитків від авіапартнера акції Ernest Airline.

Чекаємо, а поки що ж, насамкінець, пропоную послухати пісні від Тараса Чубая та Христини Соловій:
 

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*