Вандали на “Погулянці”

Вандали

Люблю прогулюватися цікавими місцями нашого міста. Одним із таких є парк «Погулянка», який знаходиться неподалік центру нашого міста. Особливо у дитинстві я тут часто бував.

Приходити сюди – одне задоволення. Тут можна й біля озера полежати, й штучні водойми побачити, й прогулятися красивою алеєю й навіть набрати води з джерела. Саме про останнє ми й поговоримо у черговій публікації на блозі.

Кожного дня до джерела, яке знаходиться неподалік центру творчості дітей та юнацтва «Галичини» приходить велика кількість людей. Все ніби добре, але є один момент, який просто бісить – вандали.

Так, так, здається у 21 столітті за них вже здається забули, але це далеко не так. Справа в тому, що роками біля джерела стояла фігура Божої Матері. Кілька років тому невідомі її розбили. Тривалий час джерело залишалося без неї. Про фігуру нагадувати лише її залишки.

Минув час й на місці Діви Марії встановили нову статую – Ісуса Христа. Востаннє на «Погулянці» я був після свята Великодня. Нижче побачите фото, яке тоді вдалося зробити.

Квітень

Ще знайомі мені тоді говорили, цитую: «Добре, що знову є статуя Ісуса Христа біля джерела».

Минув час, на «Погулянку» я не ходив й аж сьогодні, 20 червня, знову вибрався туди на прогулянку.

Червень

Само собою, що відвідав озеро й джерело. Був дуже злий, коли побачив що статуєю Ісуса Христа тут навіть не пахне. Від неї залишився лише так званий фундамент.

Скажіть мені простому перехожому, кому вона тут заважає? Невже розумна людина може її розбити чи просто вкрасти? Так виходить що вона тут комусь заважає.

Поруч є Хресна дорога, то там на деяких хрестах також нема образів. Щоб там не говорили, а вандалізм у нашому місті процвітає.

Звісно, було би добре якби тут поставили камери щоб хоч мати мінімальне уявлення хто це робить, але думаю це нічого не дасть як і патрулювання. Поруч ліс й вандали зроблять усе щоб знову знищити статую.

Прикро…. Буду важно слідкувати за цією ситуацією, обов’язково запитаю місто що вони думають по цьому питанню. Якось з цим явищем треба боротися.
Публікації по темі:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Arwenita 20.06.2018 пише:

    У мене є мрія. Щоб буквально на кожному кроці вліпили камери з автоматичною ідентифікацією особистості. І сервери з штучним інтелектом. Щоб зображення одразу йшло на такий сервер, там автоматично визначався склад злочину, обиралось відповідне покарання згідно адміністративного чи кримінального кодексу. І тому йолопу надсилалось би вже сповіщення, що має сплатити такий-то штраф або ж з”явитися для відбування покарання у відділок. При неявці – доставити з нарядом.

    Страшенно обурена…

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*