Чим цікавий Харків

Харків

Черговий день триває й далі поговоримо знову ж таки на тему туризму. На днях ваш автор спілкувався із хорошим знайомим. Щось ми так заговорили за тему міст. Бачу, що багато хто має на меті відвідати якомога більше міст нашої держави.

Колега навіть сказав що треба не думати про заморські курорти, а пізнавати Україну. Буду намагатися це робити. Зокрема, у планах є відвідини Дніпра та Вінниці, а також Луцька. Не знаю чи вдасться втілити плани в життя цього року, але наступного зроблю це обов’язково.

Поки що ж розповім про місто, яке мені сподобалося й це при тому, що був я там лише один день.

Мова йде про першу столицю нашої держави – місто Харків. Не буду лукавити коли скажу що їздив туди на футбольний поєдинок нашої національної збірної. До речі, якщо потрібно недорого переночувати у Харкові - даю лінк на хостел hostel-goodnight.com/komnata-dlya-8-mi-person.html.

Часу на прогулянки місто було обмаль, але все ж вдалося побачити дещо.

Що сподобалося у Харкові?

Безперечно, парки імені Тараса Шевченка та парк Горького. У першому ви можете побачити велику кількість квітів, гарно прибраних клумб та фонтанів. Вони тут різноманітні.

Щодо другого, то це, мабуть, один із найкращих парків, які я колись бачив. Парк Горького – це місце великої кількості атракціонів, забав й просто хорошого настрою. Радий був бачити як в одному кінці парку грає музика для старших людей. Все-таки, за них не можна забувати.

Решта ж парку – це різного роду атракціони. Вони різної важкості, тому це все на любителя. Життя тут вирує ще те.

Майдан Конституції

Центральна площа Харкова, де можна побачити велику кількість танків. Не думайте, що в першій столиці триває війна. Якраз навпаки, техніка не діюча, але глянути є на що.

Майдан Свободи

Цікавий він тим, що тут знаходиться найбільша площа в Україні. Коли прийшов сюди, зупинився посередині, на мить притих, то побачив щось величеееееееееееееееееееееезне.

Набережна

І таке є в Харкові, але зовсім в іншому кінці міста. Якщо хочете її знайти, то орієнтир – стадіон ОСК «Металіст». Там також класно.

Мовчу вже за зоопарк, велику кількість пам’ятників, церков, палац спорту і так далі.

Сподобався мені Харків своє чистотою, метрополітеном (три гілки), а також культурі людей. Для прикладу, у тому ж таки Києві не так все просто як тут.

Можливо це лише перше враження?

Більше фотографій з Харкова можна знайти тут.
Публікації по темі:

коментарів - 6 може ще щось напишете?

 1. Stakeholder 19.07.2018 пише:

  Що до першої столиці, то всім кому подобається так називати Харків, варто було б дізнатися більше про цей його статус. Харків був столицею УРСР, коли Західна Україна ще була у складі Польщі, і доречі також у часи Голодомору. Коли Харків зробили столицею УРСР – Київ вже тоді був столицею УНР. Тому я вважаю кожному хто не ототожнює з совком не варто називати Харків першою столицею “нашої держави”.

 2. Lanagur 26.07.2018 пише:

  “в одному кінці парку грає музика для старших людей” – боюсь запитати: і що це була за музика для старших людей? похоронний марш чи Старая мельница?

 3. Lanagur 26.07.2018 пише:

  “Радий був бачити як в одному кінці парку грає музика” – шо ти куриш, Воробус, шо бачиш як грає музика?

 4. Arwenita 28.07.2018 пише:

  Музика для молоді зазвичай грає у цієї самої молоді в навушниках. А все, що поза ними, – якраз і є для старших =))

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*