Ліга чемпіонів: стали відомі суперники «Продексіму» в Основному раунді

Продексім

Ліга чемпіонів: стали відомі суперники «Продексіму» в Основному раунді

Чемпіони України зіграють у Сербії з «Економацем», «Мовістар Інтером» та «ЕРА-ПАКом».

У штаб-квартирі УЄФА у Ньйоні відбулось жеребкування Попереднього та Основного раундів футзальної ліги чемпіонів. Безумовно, українських вболівальників хвилювало питання, з ким гратиме чемпіон України – херсонський «Продексім». У підсумку, чемпіони України отримали своїх суперників. За підсумками жеребкування стало відомо, що «мельники», як і торік, поїдуть у Сербію, де зіграють з місцевим «Економацем». Окрім чемпіона Сербії, суперниками херсонців стали чеський «ЕРА-ПАК» та іспанський «Мовістар Інтер», який є чинним володарем Кубку УЄФА.

Пропонуємо Вашій увазі повні підсумки жеребкування Попереднього та Основного раундів Ліги чемпіонів.

Попередній раунд (28 серпня – 2 вересня)

Група «А»
«Мостар» (Боснія і Герцеговина)
«Гентофте» (Данія)
«Маккабі Нахалат-Іцхак» (Ізраїль)
«Уотселл» (Шотландія)

Група «В»
«Сандефьорд» (Норвегія)
«Кампуксен Динамо» (Фінляндія)
«Оллстарз» (Австрія)
«Енкамп» (Андорра)

Група «С»
«Лео» (Вірменія)
«Уддевалла» (Швеція)
«Челік» (Чорногорія)
«Венгір Юпітерс» (Ісландія)

Група «D»
«Гоенштайн-Ернстталь» (Німеччина)
«Дукас» (Греція)
«Тірана» (Албанія)
«Белфаст Юнайтед» (Північна Ірландія)

Група «Е»
«Велес» (Македонія)
«Валлетта» (Мальта)
«Футсамба» (Ірландія)
«Космос» (Естонія)

Група «F»
«Ховокубо» (Нідерланди)
«Редінг» (Англія)
«Вітіс» (Литва)
«Мурата» (Сан-Маріно)

Група «G»
«Рекорд» (Польща)
«Варна Сіті» (Болгарія)
«Кардіфф Юніверсіті» (Уельс)
«Расінг» (Дюксембург)

Група «Н»
«Інформатіка» (Румунія)
«Лінкс» (Гібралтар)
Чемпіон Туреччини

Група «І»
«ТМС» (Грузія)
«Динамо» (Молдова)
«Шо-де-Фон» (Швейцарія)

В Основний раунд проходять дев’ять переможців груп.

Основний раунд (2-7 жовтня)

Шлях «А»

Група 1
«Барселона Ласса» (Іспанія)
«Бенфіка» (Португалія)
«Халле-Гооїк» (Бельгія)
«Кремлін-Бісетр» (Франція)

Група 2
«Мовістар Інтер» (Іспанія)
«Економац» (Сербія)
«ЕРА-ПАК» (Чехія)
«ПРОДЕКСІМ» (Україна)

Група 3
«Газпром-Югра» (Росія)
«Раба ЕТО Дьйор» (Угорщина)
«Сібіряк» (Росія)
«Добовець» (Словенія)

Група 4
«Спортінг» (Португалія)
«Кайрат» (Казахстан)
«Лідсельмаш (Білорусь)
«Фенікс» (Косово)

Виділені господарі групових раундів та чемпіон України. До Елітного раунду проходять по три найкращих команди з групи.

Шлях «В»

Група 5
«Аква&Сапоне» (Італія)
«АПОЕЛ» (Кіпр)
Переможець групи «А» Попереднього раунду
Переможець групи «С» Попереднього раунду

Група 6
«Актобе» (Казахстан)
«Ново Врієме» (Хорватія)
Переможець групи «В» Попереднього раунду
Переможець групи «І» Попереднього раунду

Група 7
«Нікарс» (Латвія)
Переможець групи «D» Попереднього раунду
Переможець групи «G» Попереднього раунду
Переможець групи «Н» Попереднього раунду

Група 8
«Араз» (Азербайджан)
«Лученець» (Словаччина)
Переможець групи «Е» Попереднього раунду
Переможець групи «F» Попереднього раунду

До Елітного раунду виходять переможці чотирьох груп.




Публікації по темі:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*