«Odessa Open Cup». Volume 1. Результати матчів першого ігрового дня

Odessa open

В Одесі відбулись матчі першого ігрового дня всеукраїнського турніру «Odessa Open Cup» серед команд рівня «Volume 1». За його результатами визначились підсумки першого групового етапу у групах «А», «В» та «С». Пропонуємо Вашій увазі результати зіграних поєдинків.

Група «А»
«Чорне Море» – «Продексім-2» - 3:2
Голи: Гірка (5, 17), Кукалев (6 – автогол) – Музика (13), Кошовий (28)
На 27-й хвилині Стародубовський («Чорне море») не реалізував пенальті (штанга)

«INTER» – «Чорне Море» - 2:2
Голи: Рудий (24), Найбулаєв (28) – Загородній (9), Мансуров (30)

«Продексім-2» – «INTER» - 1:5
Голи: Белан (26) – Сандецький (4), Кукалев (12 – автогол), Дробашко (20), Найбулаєв (29), Рудий (30)

Підсумкова таблиця
1. «INTER» - 4 очки
2. «Чорне море» - 4 очки
3. «Продексім-2» - 0 очок

Група «В»
«Володимир» – «Anserglob» - 8:2
Голи: Литвиновський (7, 19, 29), Заводян (11), Васалатій (13), Міранда (18), Оніщук (20), Лясковський (28) – Мальчіков (9) – Разумов (21)

«Укргазбанк» – «Володимир» - 1:1
Голи: Бакум (15) – Циня (16)

«Anserglob» – «Укргазбанк» - 1:3
Голи: Михайленко (15) – Данилів (23, 28), Жук (30)

Підсумкова таблиця
1. «Володимир» - 4 очки
2. «Укргазбанк» - 4 очки
3. «Anserglob» - 0 очок

Група «С»

«LEX-VSK» – «Арсенал» - 3:2
Голи: Ганжа (23, 25), Вл. Радченко (30) – Борисов (19), Шпартко (22)

«Металіст» – «LEX-VSK» - 1:2
Голи: Атаманенко (17) – Вл. Радченко (11), Ожог (29)

«Арсенал» – «Металіст» - 4:2
Голи: Ярчук (15, 16, 20), Тимчак (28) – Шмельов (13, 27)

Підсумкова таблиця
1. «LEX-VSK» - 6 очок
2. «Арсенал» - 3 очки
3. «Металіст» - 0 очок

За підсумками першого групового етапу команди, в залежності від того, які місця вони посіли, потрапили до груп «D», «Е» та «F». Тому, пропонуємо Вашій увазі склади цих груп та розклад матчів другого ігрового дня.

Група «D»
«INTER» (Донецьк)
«Укргазбанк» (Київ)
«LEX-VSK» (Суми)

Група «Е»
«Чорне море» (Одеса)
«Володимир» (Тиврів)
«Арсенал» (Очаків)

Група «F»
«Продексім-2» (Херсон)
«Anserglob» (Херсон)
«Металіст» (Миронівка)

Розклад матчів другого ігрового дня.
Група «D»
10.00. «INTER» - «Укргазбанк»
12.30. «LEX-VSK» - «INTER»
15.00. «Укргазбанк» - «LEX-VSK»
Група «Е»
10.50. «Володимир» - «Чорне море»
13.20. «Арсенал» - «Володимир»
15.50. «Чорне море» - «Арсенал»
Група «F»
11.40. «Продексім-2» - «Металіст»
14.10. «Anserglob» - «Продексім-2»
16.40. «Металіст» - «Anserglob»

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, 5 x 5




Публікації по темі:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*