facebook

У новому сезоні Воробус виступатиме за “Львів Юнайтед”

Львів Юнайтед

День суботи Воробус розпочав із футбольного тренування, адже вже незабаром, а точніше, 10 листопада, стартує новий футзальний сезон під егідою Асоціації футзалу Львівщини.

Брати участь у цих змаганнях буде й ваш автор, який, як і планував, цілеспрямовано готувався до зими. Все-таки, по собі можу сказати, що більше люблю грати гру «5 на 5» в залі, чим на вулиці.

За кого виступатиме Воробус і яка це буде ліга. Відкрию карти, цією командою буде «Львів Юнайтед», який після відновлює своє існування.

До слова, хто не знає, команда Володимира Міщишина свого часу, а точніше у сезоні 2014/2015 років ставала чемпіоном Гранд-Ліги Львова. Пора відновлювати традиції.

На цей раз «Львів Юнайтед» розпочне свої виступи з Другої ліги Львова, де окрім нашої команди будуть ще виступати:

«Нові Імена», «Інкогніто», «АКО Індастріс», «Kormil», «Географ ЛНУ», «Максимус 2», «Золотий Лев» та «Журфак».

Як бачимо, у другому дивізіоні є 9 команд, а це 16-ть тижнів напружених футзальних поєдинків.

Ігри будуть відбуватися у залі «СКА» (вул.. Генерала Грекова, 1) по суботах з 13 до 17 години.

Хто ще буде виступати за нашу команду поки що цього не скажу, але це будуть відомі гравці, які свого часу пограли не за одну команду.

Щодо мене, то цікаво знову буде повернутися у великий футзал. Востаннє у змаганнях під егідою Асоціації футзалу Львівщини грав ще минулої зими за «Нові імена». Потім була тривала пауза. Влітку був заявлений за «Географ-ЛНУ»Ю, але по різних причинах так і не вдалося зіграти жодного поєдинку.

Безперечно, по ходу сезону, на цьому ресурсі будуть з’являтися цікаві публікації про виступи нашої команди. Завдання максимальні, а як буде насправді, покаже його величність час.

Насамкінець, пропоную переглянути відео з цікавою нарізкою. Що у ньому? Дивіться далі.
Публікації по темі:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*