facebook

Для чого ці валідатори якщо вони не працюють?

Валідатор

Воробус знову з Вами й сьогодні, зокрема, вже не буде філософських тем. Тому, критики, почекайте. Поки що поговоримо на серйозніші теми.

Вчора, 11 грудня, зі мною відбувся серйозний казус пов’язаний із транспортом. Ні, я не хамив водію маршрутки. Все набагато цікавіше.

Після роботи прибіг додому, зібрав сумку й поспішав на тренування. Буквально наздоганяв трамвай, встиг застрибнути у салон, людей, як завжди, багацько. Але, від купівлі квитка мене ніхто не звільняв. Як відомо, вашого автора «люблять» контролери, тому проїзд «зайцем» не практикую.

До водія у час пік добратися проблематично, то ж довелося шукати альтернативні шляхи купівлі квитка.

Сканувати QR-код не вдалося, адже у трамваї було мало світла. Що я роблю? Дивлюся стоїть апарат-валідатор. Про нього вже колись писав на блозі. На ньому був надпис – очікую картку.

Хмм, чому б не скористатися? Взяв картку, провів через валідатор і за мить мав виїхати квиток. По ідеї все так і мало бути, плюс мені на телефон прийшло смс-повідомлення, в якому було зазначено зняття коштів.

Дивлюся на той валідатор як дурачок, натискаю все що можна, а квитка так і нема.

За мить чую як у салоні трамваю починають перевіряти квитки. Підходить до мене контролер, я йому кажу що тільки шо заплатив за проїзд, а квиток мені так і видало.

Щастя, що контролер виявився адекватним. В іншому випадку все могло бути по-іншому. Я маю мати квиток, а яким чином я маю його купити – це вже проблема пасажира.

Питання – для чого взагалі ставлять такі апарати якщо вони не працюють?

Сьогодні зранку написав скаргу в «Львівелектротранс», цікаво що вони мені відпишуть. Не те що я хочу компенсацію. Просто хочеться вирішення цієї проблеми.

Для прикладу, коли трамвай їде на маршрут, то ті ж працівники Депо мають перевіряти справність того чи іншого валідатора або ж так його запрограмувати, щоб на дисплеї видавало сповіщення про відсутність паперу.

Далі буде... Чекаю відповідь "Львівелектротрансу".
 

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 12.12.2018 пише:

    Те що контролер виявився адекватним я думаю заслуговує окремої статті на блозі), бо це реально рідкість у Львові.
    А що ж до теми статті, то думаю що самою операційною системою валідатора повинен блокуватися прийом платежів, якщо закінчився папір. Та видно що це у нашій перенасиченій програмістами країні, поки з розділу наукової фантастики.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*