«Галицька здоба» – абсолютний чемпіон Львівської області з футзалу 2018 року - Блог про Львів

«Галицька здоба» – абсолютний чемпіон Львівської області з футзалу 2018 року

Галицька здоба

29 грудня у палаці спорту «Галичина» чотири команди, а саме: переможець Гранд-ліги Львова – «Галицька здоба», чемпіон Львівщини – «Русин-О», володар кубка Львівщини – «Фенікс-Стефано» та срібний призер обласної бізнес-ліги – «Імперія» визначали абсолютного чемпіона львівського області з футзалу 2018 року.

Турнір проходив у форматі фіналу чотирьох. Одна гра тривала 24 хвилини чистого ігрового часу.

Після перемоги у півфінальному поєдинку над «Фенікс-Стефано» – 3:2, у вирішальному матчі на «пекарів» очікував поєдинок проти «Русин-0».

Якщо бути відвертим, то початок цієї зустрічі та весь перший тайм наша команда провалила.

Вже у дебюті «червоно-жовті» пропустили гол, згодом суперник рахунок у матчі подвоїв, а коли «пекарі» пішли на п’ятого, то ще й отримали третій гол у свої ворота.

0:3 – після першого тайму і з початком другої 12-ти хвилинки «Галицька здоба» й на далі грала з п’ятим польовим гравцем. Варто сказати, що на цей раз тактика себе виправдала. За дві хвилини наша команда зуміла перевернути все з ніг на голову.

13 хвилина – Сергія Шафранського вивели на удар і це – 1:3.

14 хвилина – розіграш зайвого гравця і це вже Сергій Тригубець вдало замикає зусилля своїх партнерів.

Та ж 14 хвилина і невтомний Тригубець робить рахунок рівним – 3:3.

У ці хвилини у «пекарів» виходило все, чого не скажеш за «Русин-0», гравці якої були у легенькому нокауті.

Також читайте:   Ліга чемпіонів: стали відомі учасники «Фіналу восьми» + ВІДЕО

Після того, як рахунок став нічийним, наша команда сховала п’ятого польового гравця й вирішила здобути перемогу у рівних складах. Проте, своїх дивідендів ця тактика не принесла. Гравці «Русин-0» поступово вирівняли гру й вже Ярослав Шуптар рятує свою команду від голу.

За 4 хвилини 32 секунди до завершення гри головний тренер «Галицької здоби» вирішив ризикнути й знову вдався до тактики з п’ятим польовим гравцем. Забігаючи наперед, тренер не помилився.

На 20- й хвилині Олександр Хлюбко відпасував на Яцищина й Назар вивів «пекарів» вперед – 4:3.

І це ще було далеко не все.

21-а хвилина – індивідуальними діями відзначається Сергій Шафранський – 5:3.

Суперник пробує також використати тактику із п’ятим польовим, але безрезультатно. Голи далі «сипалися» у ворота «Русин-О».

На 22-й хвилині Павло Миколюк ударом зі штрафного зробив рахунок – 6:3.

23 хвилина – голом відзначається воротар «Галицької здоби» Шуптар. Ярослав відправив «шкіряного» ударом зі своєї половина майданчика.

Фінальну ж крапку у грі й турнірі, загалом, поставив Данило Сивак, вдало зігравши на добиванні.

8:3 – впевнена перемога «Галицької здоби», яка стала абсолютним чемпіоном Львівської області сезону 2018 року.

Склад нашої команди: Жук, Шуптар, Салюк, Бугайчук, Сивак, Стефанків, Тригубець, Яцишин, Богданов, Хлюбко, Миколюк, Павлюх, Шафранський