facebook

Про Рівне, Воробусу за тридцять і такоє

Воробус у літаку

Черговий день завершується, а з ним і другий місяць зими. Тому, настав час філософії від Воробуса. Давно її не було?

Причина одна й та ж – відсутність вільного часу. Я фактично нічого не встигаю, тому так.

Про що думаю на цей раз?

Перш за все, вчора ваш покірний і «Галицька здоба» їздили у Рівне на матч Другої ліги з футзалу. Як завжди, фани були на висоті, все сподобалося, а ось гра футзалістів розчарувала. Поразка – 3:8. Не на таке ми розраховували, що не кажіть.

Ще одним великим плюсом стало те, що вдалося відвідати хороших приятелів. У Рівне живуть мої друзі, які прийшли на футбол. Звісно, хотілося сходити з ними на пиво, але через брак часу цього зробити так і не вдалося.

Йдемо далі – вік

Хто сьогодні мене «повеселив» так це моя хороша подруга. Вона таке щось сказала, що мені досі незрозуміло чи сміятися чи плакати. Уявіть собі дівчина каже, цитую: «Та Воробус вже не молодий, чому за 30-ть». У душі я відчув ніби мені не 30-ть, а 60-ть і я старий дідуган.

Що тільки люди не говорять.

Стріми

І знову ж таки сьогодні вперше в житті стрімив. Ніколи не думав що мої руки дійдуть і до такого. Якщо чесно, то сподобалося. Найголовніше у цьому процесі – це мати хорошу підставку, бо тримати постійно руки у повітрі – це не діло. Не те що на годину, а й на 20-ть хвилин вас не вистачить.

Фізична готовність

Все-таки, скажу, що тренування з командою «Майола» відвідую недаремно. У понеділок хороший друг запросив зіграти на турнірі друзів. Наша команда програвала по ходу гри 1:3, мене випустили на заміну й зіграв я дуже впевнено. Навіть не пригадую, коли востаннє так вдало виходив з-під заміни.

Перемогли сильного суперника й цілком реально нашій команді поборотися за друге місце в турнірній таблиці.

Щодо «Майоли», то буду надіятися, що колись прийде й мій час дебюту в цій команді.

Щирість

Зрозумів для себе одну річ, що аж надто щирим бути також не варто. Ця ж щирість згодом може згубити. Вкотре в цьому переконався на днях.

Танці

Щось мені захотілося спробувати себе й в цій сфері, чи як це правильно сказати. Не знаю чи погодиться моя партнерша на це, але все може бути. Спробую вмовити.

А ще чекаю не дочекаюся подорожі, яку давно запланував. Найголовніше щоб все вдалося втілити в життя.

Такий собі не депресивний, але й не веселий Ігор Воробус. Залишайтеся з нами.
Публікації по темі:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 01.02.2019 пише:

    На фото новий сезон Бройлєр 747 лол

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*