facebook

Стосунки з дівчиною. Як бути?

Стосунки

Черговий день настав, неділя, класна погода й перед тим як піти гуляти, ваш автор спробує порадувати читачів новими публікаціями.

Перше про що будемо говорити, так це про тему кохання. Вже скоро весна, дівчата почнуть роздягатися, плюс у рубрику «Запитай у Воробуса» надійшов лист від нашого читача Олега.

Далі цитую: «Привіт! Порадьте що робити! Така ситуація: в мене є дівчина, яку я дуже люблю...От ми довго не бачились і я вирішив зробити її подарунок і написав, що хочу фотку із нею...Вона погодилась і мудрувала, що я куплю і ніяк не вгадала. Потім в переписці написала, що має все ,що її треба. Я відповів добре і всерівно хотів зробити сюрприз. Вона пише що я подарю на Валентина її подрузі(вона думає що я її люблю) я сказав шоколадку і що ми просто друзі. Вона каже я кину тобі дещо. Я кажу кидай. Вона кинула фотографії із старшим за себе))) Зразу із запитання "ми хороші?"Розгублений я написав звичайно" Дальше в переписці вона хотіла взнати мої секретики, фотки, але я не кинув. От вона обідилась. На наступний день ми помирились і вона спитала чи хочу я валентинку на Валентина. Я відповів ні і запитав її теж саме-відповідь теж ні. Як ви вважаєте вона любить мене чи того старшого пацана?».

Цікаве запитання, на яке спробую дати вичерпну відповідь.

Отже, судячи по тексту вашого листа, Вам та Вашій дівчині не так вже і багато років. Одним словом, думаю, що ще вчитеся у школі, бо коли прочитав цей текст, то зрозумів що бавитеся у дитячий садок.

А що подаруєш ти мені, а що я тобі, а що ти моїй подрузі, а чи ми гарно дивимося разом і так далі.

Взагалі якщо хочеш пробувати будувати стосунки з дівчиною, то краще це робити у реальності, а не через переписку. Плюс треба робити кардинальні кроки на зустріч дівчині, а саме: пробувати запросити її на побачення, запропонувати зустрічатися, говорити як є і так далі.

У дівчат є така фішка, що вони люблять перевіряти сильну половину людства на почуття. Як саме: вони часто кокетнічають, дивляться чи ти ревнуєш чи ні. У випадку зі старшим так може бути. Кинула тобі фото й думає як ти будеш на це все реагувати.

А ще дівчата часто самі не знають чого хочуть. Вони ніби й хочуть бути з тобою й не хочуть. Такий вже світ і так у ньому живе прекрасна половина людства.

На запитання чи любить вона тебе чи не любить? Спробуй просто поігнорити її і за декілька днів дізнаєшся чи ти їй ще цікавий чи ні.
 

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*