facebook

Все у цьому житті не просто так

Життя

Черговий день триває й далі я знову буду займатися філософією. Щось мене затягнуло ще більше.

Колись, ще навчаючись в університеті, ніколи б не міг собі подумати, що зацікавлюся цією наукою. Поступово почали з’являтися й теми роздумів. Ще більшого масла у вогонь мені підлила знайома, яка сказала, що читала мій пост про «ніколи не кажи ніколи» й цілком погодилася зі мною.

Сьогодні ж подискутуємо на тему «Все у цьому житті не просто так».

І справді чи задумувалися ви колись, читачі блогу, над цим питанням. Знаю, багато людей зараз мені дорікнуть, що це на мене найшло, що я курив, пив і так далі. На це все відповім, що нічого подібного. Дійсно все у цьому житті відбувається не просто так.

Зі мною кілька таки ситуацій траплялося.

Хочете приклади? Будь ласка.

Пригадую свого часу мав їхати на Скнилівське летовище щоб дивитися на літаки. Лише з боями мене відговорили цього не робити. А так же я цього хотів. Всі добре знають чим той показ літаків тоді завершився. Виходить що так все мало бути.

Якщо по якій-небудь причині вас щось відтягує не їхати кудись, не йти, то не робіть цього.

Знайомство з людьми

За певний період часу познайомився з великою кількістю дуже цікавих людей. Хтось довго зі мною дружив, хтось ні, але все ж добре розумію, що все в житті не просто так. Познайомився з ними, то так було потрібно.

Знаки зі сторони

Вони теж інколи на щось вказують. Знаю, зараз скажете що я передивився кіно «Пункт призначення», але це не так. Інколи й таке у мене траплялося.

Тому, моя вам порада, читачі блогу, це є життя і у ньому може відбуватися всіляке. Не треба сумувати, розчаровуватися у чомусь чи навпаки аж занадто радіти. Все у житті відбувається не просто так.

Так потрібно й доля нас у цьому випробовує.

Насамкінець, пропоную послухати пісеньку, правда вона на іноземній мові, але з цікавими словами:

Мені навіть один із моїх приятелів задав питання після неї, а чи бува з Воробусом все гаразд? Відповідаю, гаразд, але такий настрій. Весняний авітаміноз.
 

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. The Notorious B.I.G. 20.02.2019 пише:

    Просто бухай Горобе 🙂 Бухати то твоє 🙂 Ти був народжений щоб бухати 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*