facebook

Дербі, яке запам’яталося

Енергетичне дербі

Стараюся не так часто писати про футзал, адже його на блозі і так багато, але все ж даний матч оминути увагою не зміг.

Сьогодні, 16 березня, у львівському палаці спорту «Галичина» відбулося «енергетичне» дербі. У рамках фут зальної Екстра-ліги в гості до «Енергії» завітав «Ураган».

Цей поєдинок викликав величезний ажіотаж серед місцевого населення. Як на мене, матч між «Енергією» та «Ураганом» став одним із найкращих у цьому сезоні.

Та, про все, по-порядку.

Отже, хто цікавиться футзалом, ті знають, що на даний момент команди ставлять перед собою різні завдання. Враховуючи усі проблеми «енергетиків», для них у цьому сезоні за щастя буде зайняти принаймні четверте місце. За бронзу я вже мовчу.

Зовсім інші плани в «Урагану». Враховуючи бюджет цієї команди, склад, підопічні Максима Павленка не думають ні про що інше, чим про чемпіонство. Звичайно, конкуренти за пальму першості у них ще ті: київський «ХІТ» та херсонський «Продексім».

«Енергетичне» дербі

Давним-давно всім відомо, що матчі між цими командами проходять у напруженій боротьбі. Суперники можуть програти слабим командам, виступати не так вдало якби хотіли їхні фани, але на матчі зі статусом «енергетичні» вони виходять у всеозброєнні. Звітний поєдинок виключенням не став.

Особливо «Енергія» дуже сподобалася. Не пригадую коли востаннє Андрій Пітуля був настільки зарядженим на боротьбу. «Піт» провів мегаматч, багато виручав і його вини у пропущеному голі нема.

Почин воротаря львівської команди підтримали і його партнери. Особливо, сьогодні, сподобалася гра Сергія Коваля, Віталія Радевича й Тараса Кузя.

Екс-енергетики

Статус цього поєдинку підігрівався ще й тим, що у складі «Урагану» цього сезону виступають колишні гравці «Енергії» Андрій Федюк. Володимир Кардаш, Роман Кордоба та Юрій Когут. Помітно було, що вони сьогодні дуже старалися й будь-що хотіли перемогти, але не судилося.

До речі, зал палацу спорту «Галичина» розділився у плані підтримки команд. Було багато людей, які підтримували «франківців». Також довелося зустріти й прихильників футзалу, які вже давно не приходили на поєдинки Екстра-ліги.

Нічия, яка не задовольнила жодну з команд

Після гри, яка завершилася нічиєю – 1:1 гравці що «Енергії», що «Урагану» були незадоволенні результатом цієї гри. Хотілося перемогти, але не судилося.

Такі поєдинки потрібні українському футзалу. Прийшов, сів на своє місце, й майже дві години гри минули як п’ять хвилин.
 

1 коментар може ще щось напишете?

  1. The Notorious B.I.G. 17.03.2019 пише:

    Про футзал нехай на свому ресурсі пише Тєрєша, публіка потребує трешу! 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*