Літо 2019. Чемпіонат ОАКЛ. «Галицька здоба» розгромила «Торпедо» - Блог про Львів

Літо 2019. Чемпіонат ОАКЛ. «Галицька здоба» розгромила «Торпедо»

ОАКЛ

Вчора, 28 травня, на штучному майданчику «Знесіння» стартували змагання у у літньому чемпіонаті ОАКЛ 2019.

У рамках відбіркового туру за потрапляння до Гранд Ліги ОАКЛ «пекарі» зустрілися із «Торпедо».

Розпочала цей поєдинок наша команда краще не придумаєш. Вже на першій хвилині Данило Сивак відкрив початок своїм та командним голам. Атака вийшла, по-справжньому, футзальною. Назар Яцишин знайшов зрячим пасом на дальній штанзі Сивака й Данило не підвів – 1:0.

«Торпедо» відповіло двома небезпечними штрафними, але воротар «пекарів» Володимир Медвідь був на висоті.

Не минуло й хвилини як Данило Сивак оформив дубль. На цей раз асистентом виступив Святослав Гірний.

Загалом у вчорашній грі «Галицька здоба» багато експерементувала. Головний тренер нашої команди Сергій Тригубець використовував три четвірки. Але, незважаючи на часті зміни, гра команди дивилася.

Після вдалого старту рівно десять хвилин «червоно-жовті» не забивали, аж поки капітан Назар Яцишин не наважився на удар метрів із 9-ти. Кіпер «Торпедо» з цим пострілом впоратися не зумів.

Не встигли номінальні господарі розіграти «шкіряного» з центру, як вже Сергій Шафранський відзначився після індивідуальних дій – 4:0.

Також читайте:   Футзал. Перша ліга Львова. "Нові імена" - "Максимус". Анонс

Знову Данило Сивак вистрілив немов із гармати – 5:0 і це хет-трик від молодого обдарування «пекарів».

Саме за такого рахунку й завершився перший тайм.

Після перерви головний тренер «Галицької здоби» Сергій Тригубець вирішив зробити заміну воротаря. Замість Володимира Медвідя місце у ворота став Владислав Кобрин. Влад добре увійшов у грі, а його партнери по команді продовжили розгром суперника.

Як наслідок, Назар Яцишин оформимв хет-трик, Богдан Стефанків дубль, Олег Партика дубль, Данило Сивак покер (!). Плюс ще по голу забили Микита Єлфімов та Юрій Горбовцов.

Гол останнього вийшов дуже красивим. Йшла 24-а хвилина гри, коли Данило Сивак віддав передачу на Юрія й останній п’ятою забив красень-гол.

Єдине що вдалося зробити гравцям «Торпедо», так це під кінець гри забити гол престижу. Відзначився Тарас Зінько.

У підсумку, більш чим впевнена перемога «Галицької здоби» – 14:1 і це хороший почин перед наступними матчами.

Склад «пекарів» у вчорашній грі: Медвідь, Кобрин, Гірний, Романчукевич, Константинов, Горбовцов, Стефанків, Партика, Яблонський, Єлфімов, Сивак, Яцишин, Шафранський