Огляд матчу. «Галицька здоба» vs «Львівська Хвиля». Перша ліга Львова (відео) - Блог про Львів

Огляд матчу. «Галицька здоба» vs «Львівська Хвиля». Перша ліга Львова (відео)

Галицька здоба - Львівська Хвиля

Вчора, 15 червня, на відкритому майданчику СК «Електрон» продовжилися змагання у Першій лізі Львова.

Зокрема, свій третій поєдинок у літній першості зіграла «Галицька здоба». Суперником нашої команди у цьому протистоянні була «Львівська Хвиля», яка у попередніх матчах один раз перемогла й ще один раз програла.

«Пекарі» вирішили не відкладати справу на потім і з перших хвилин зустрічі влаштували справжній штурм воріт «вишневих». Не дивно, що вже у першій атаці рахунок було відкрито. Це капітан «Галицької здоби» Назар Яцишин вдало відпасував на Писька й Ярослав вколотив «шкіряного» під поперечину.

Не встигла стрілка годинника зробити повний оберт, як рахунок у грі став – 2:0 на користь нашої команди. Тепер вже Ярослав Писько виступив асистентом, коли забивав Данило Сивак.

Далі ж гравці нашої команди не реалізували велику кількість моментів. То виконавська майстерність, то воротар «Львівської Хвилі» не давали нам забити.

Так тривало до 9-й хвилини, коли Сергій Шафранський вивів віч-на-віч із воротарем «вишневих» Назара Яцишина, який не підвів – 3:0.

11 хвилина – знову Шафранський виступив асистентом – 4:0 (відзначився Олег Партика), а Святослав Гірний після чудових індивідуальних дій зробив рахунок – 5:0.

А під кінець першого тайму «Шафа» вже сам відзначився, коли скористався класним пасом від Богдана Стефанківа.

6:0 – після першого тайму й невідомо було чого очікувати від нашої команди у другій половині зустрічі, адже, як відомо, у цьому сезоні «пекарі» люблять її провалювати.

Також читайте:   Хто стане суперником українських клубів у Лізі Чемпіонів? Думка читачів блогу.

Та, не цього разу. Машина під назвою «Галицька здоба» не зупинилася на досягнутому й після відпочинку продовжила розгром свого суперника.

20 хвилина – Ярослав Писько, 22 – Богдан Стефанків, 24 – Назар Яцишин, та ж 24 – знову Писько доводять рахунок у зустрічі до – 10:0.

Але, і це ще було не все.

На 25-й хвилині Данило Сивак після індивідуальних дій робить рахунок – 11:0, а через 3 хвилини Назар Яцишин після пасу Олега Партики встановлює на табло рахунок – 12:0.

Лише після цього «вишневі» зуміли забити гол престижу, розмочивши Володимира Медвідя. Відзначився Маркіян П’єц.

На 29-й хвилині відбулася історична подія у нашій команді. Свій перший гол за «пекарів» забив Андрій Труш з чим його і вітаємо.
А жирну крапку в цій грі у нас поставив Святослав Гірний.

14:2 – впевнена перемога «Галицької здоби», яка дозволила нашій команді вийти на першу сходинку в турнірній таблиці.

Кращий гравець матчу за версією прес-служби «Галицької здоби» Назар Яцишин

Склад «пекарів» у грі проти «Львівської Хвилі»:

Денчук, Медвідь, Шафранський, Сивак, Яцишин, Партика, Стефанків, Писько, Гірний, Труш, Константінов
Голи: Писько (3), Яцишин (3), Гірний (2), Сивак (2), Шафранський, Партика, Стефанків, Труш