Гранд ліга Львівщини. «Галицька здоба» на класі перемогла «GTL»

Галицька здоба в Луцьку

Сьогодні, 21 січня, у палаці спорту «Галичина» відбулося два пропущені поєдинки у найсильнішому дивізіоні Львівщини з футзалу. В одному з них зустрілися «Галицька здоба» та «GTL».

Довго запрягати у цьому поєдинку «пекарі» не стали й з перших хвилин кинулися на ворота свого суперника. Ігрова перевага незабаром втілилася в гол.

Тривала друга хвилина гри, коли на удар із метрів 9-ти наважився Богдан Стефанків. Як виявиться згодом, впоратися із «гарматою» від 6-ого номера нашої команди кіпер «GTL» Юрій П’ятковський так і не зумів – 1:0.

Минає ще три хвилини й вже Святослав Гірний подвоює перевагу грі, вдало замкнувши передачу від Олега Галянта.

Здавалося номінальні гості мали би огризнутися, але окрім як захищатися у ці хвилини їм більше не вдавалося.

Чого не скажеш про «пекарів», які у вечір вівторка виглядали дуже впевнено. Не дивно, що ця впевненість переросла у голи.

10 хвилина – Богдан Стефанків оформляє дубль, а ще через хвилину Олег Партика робить рахунок у матчі – 4:0 на користь нашої команди.

І лише після цього Юрію Лавріну вдалося створити напівмомент біля володінь Антона Денчука.

Також читайте:   Ліга чемпіонів. Півфінал. «Ель-Посо» – «Тюмень» – 2:1

На що футзалісти «Галицької здоби» відповіли ще двома голами. Обидва на свій рахунок записав Данило Сивак, який потрохи оговтується після операції.

6-0 – більше чим переконливий перший тайм у виконанні нашої команди.

Зовсім іншою вийшла друга п’ятнадцятихвилинка, яку підопічні Сергія Тригубця програли – 0:2. У ній «червоно-жовті» багато експериментували, давали пограти всім (вперше після тривалої перерви з’явився на паркеті Ярослав Шуптар) і навіть наприкінці гри пробували розіграти більшість з п’ятим польовим.

Якщо бути відвертим, то у другому таймі наші гравці були не такими переконливими, а супернику треба подякувати що не опустили руки.

6:2 – перемога «Галицької здоби» й чемпіонська гонка триває.

Кращі гравці за версією прес-служби: Олег Панасюк – Юрій Лаврін

«Галицька здоба» – «GTL» – 6:2 (6:0)

«Галицька здоба»: Дончук, Шуптар, Жук, Панасюк, Богданов, Партика, Стефанків, Тригубець, Гірний, Махинька, Сивак, Галянт

«GTL»: П’ятковський, Сіньков, Кунський, Ю. Лаврін, Я. Лаврін, Ромашинин, Хомченко, Шокарев

Голи: Стефанків, 2, 10, Гірний, 8, Партика, 11, Сивак, 14, 15 – Ю. Лаврін, 25, 30
Попередження: Панасюк, 22 – Хомченко. 20