Гранд ліга Львівщини. Поступаємося «Бастіону» - Блог про Львів

Гранд ліга Львівщини. Поступаємося «Бастіону»

Поразка від Бастіону

Вчора, 27 січня, у палаці спорту «Галичина» було зіграно пропущений поєдинок сьомого туру Гранд ліги Львівщини.

У центральному матчі першого кола змагань між собою зустрілися «Галицька здоба» та «Бастіон». До гри суперників розділяло три бали, то ж, особливо «пекарям», ця перемога була потрібною як повітря.

Тому не дивно, що розпочали краще таки підопічні Сергія Тригубця. Вже у дебюті могли забивати Олег Панасюк та Микола Богданов, але воротар «Бастіону» Ігор Стасюк був на місці.

У складі суперника небезпечним ударом відзначився Олег Іванишин.

Здається рівна гра команд не прогнозувала провалу нашої команди, а він таки відбувся протягом двох хвилин. Таким собі злим генієм «пекарів» став Володимир Гриник. 16-й номер «Бастіону» відзначився дублем і, тим самим, створив комфортну перевагу у рахунку для своєї команди – 2:0.

Тут же головний тренер «Галицької здоби» Сергій Тригубець бере тайм-аут, але не ризикує випустити п’ятого польового гравця.

На майданчику й на далі точилася рівна гра. І лише під кінець першого тайму Олег Панасюк знову потурбував Ігоря Стасюка, але той свою команду не підвів.

Початок другого тайму на деякий період часу подарував глядачам інтригу, адже вже на 1-й хвилині гри класна атака нашої команди завершилася голом. Це Олександр Махинька у стилі Зінедіна Зідана відпасував на Гірного і Святослав хоч і не з першого разу, але таки розмочив ворота «Бастіону» – 2:1.

Також читайте:   Чемпіонат Іспанії: результати матчів 25 туру + ВІДЕО

Інтризі бути??!!!! Так здавалося лише на перший погляд.

Через три хвилина ця ж інтрига «померла», адже гравці нашої команди знову невдало зіграли протягом двох хвилин. Чудовими подарунками фортуни гравці «Бастіону» Андрій Любуська та Володимир Гриник скористалися на всі сто відсотків – 4:1.

Звичайно, «пекарі» зняли воротаря, випустили п’ятого польового гравця, але забити принаймні ще один гол вони так і не зуміли.

Поразка – 1:4 і «Бастіон» відривається від «Галицької здоби» на шість балів.

«Бастіон» – «Галицька здоба» – 4:1 (2:0)

«Бастіон»: Стасюк, Савич, Кудінов, Цимбаляк, Багряк, Косий, Іванишин, Лаба, Любуська, Кузик, Гриник,

«Галицька здоба»: Денчук, Жук, Панасюк, Богданов, Стефанків, Матляк, Тригубець, Гірний, Махинька, Труш, Сивак, Галянт

Голи: Гриник, 8, 9, 21, Любуська, 20 – Гірний, 16

Попередження: Багряк, 10, Гриник, 15

Кращі гравці за версію прес-служби: Володимир Гриник – Олександр Махинька