Даймонд ліга «Карпати 2020». «Галицька здоба» вийшла у фінал - Блог про Львів

Даймонд ліга «Карпати 2020». «Галицька здоба» вийшла у фінал

Галицька здоба у фіналі

Даймонд ліга «Карпати 2020». «Галицька здоба» вийшла у фінал.

Через дві години після переможного матчу на груповій стадії («Алекс» – 4:3 – авт.) на «пекарів» очікувало ще одне протистояння – матч стадії плей-оф за вихід у головний фінал Даймонд ліги «Карпати 2020» проти київської команди «КЛФК».

Права на помилку вже не мала жодна з команд, то ж ще за тридцять хвилин до початку гри команди вийшли на розминку. Добре розім’явшись, суперники кинулися в бій.

Вже у дебюті гри хороші нагоди відзначитися втрачає суперник. За «КЛФК» могли забивати Микола Бойко та Денис Зінченко, але воротар «Галицької здоби» Антон Денчук виручив свою команду.

Відповідь нашої команди була миттєвою. Буквально перша атака «пекарів» завершилася призначенням «пенальті» у ворота киян, коли після удару Олександра Махиньки «шкіряний» влучив у руку одному з гравців команди «КЛФК».

Виконувати шестиметровий удар пішов Сергій Тригубець і не схибив – 1:0.

Минає ще п’ять хвилин і вже індивідуальними діями відзначається Олександр Горбей, який забив ефектний гол – 2:0.

Звичайно, що суперник не хотів здаватися й за мить футзалісти «КЛФК» втрачають чудову нагоду відзначитися зі стандарту. Але, там де не зміг врятувати Антон Денчук, допоміг Данило Сивак, вибивши м’яч із лінії воріт.

Також читайте:   Футзал. Вольова перемога "Енергії-2" над "Ураганом-2" (відео)

За рахунку 2:0 на користь «Галицької здоби» й завершився перший тайм цього півфінального двобою.
Після перерви малюнок гри не змінився. Футзалісти з Києва грали першим номером, а «червоно-жовті» захищалися, очікуючи на помилку суперника в захисті.

Дочекалися…

Тривала 21-а хвилина гри, коли як і Олександр Горбей, Нікіта Єлфімов відзначився індивідуальними діями – 3:0.

Іншого виходу в суперника не було, як після пропущеного голу випустити п’ятого польового гравця. Спершу до атак «КЛФК» підключався їхній воротар, а потім вже вийшов польовий гравець.

Проте, все що вдалося зробити киянам, так це за дві хвилини до завершення гри забити гол престижу.

Після грубої обрізки у захисті граючого тренера «пекарів» Сергія Тригубця результативним ударом відзначився Максим Сало.

3:1 – підсумкова перемога «Галицької здоби», яка завтра, 2 лютого, зіграє у фіналі проти угорського клубу «Балмазуйфарош».