Футбол. Чемпіонат України. Таврія 0:2 Карпати (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Таврія 0:2 Карпати (відео)

Костов перемагає

Чого так довго чекали – відбулося. Нарешті, після зимової паузи поновився чемпіонат України з футболу.

Львівські Карпати у стартовому турі грали на виїзді із сімферопольською Таврією. На радість львівських вболівальників футболу, гра завершилася перемогою саме «зелено-білих» із рахунком 2-0.

Міжсезоння завершилося і цікаво було побачити у якій ж формі перебуває львівська команда. Тренувальні матчі – це одне, а офіційні – це інше. Плюс, невідомо було як будуть грати «карпатівці» після того як команду покинули лідери: Лукас та Ткачук.

Щодо нашого суперника – Таврії, то команда, яку тренує Олег Лужний, також мала великі проблеми. То трансферів їм робити не можна було, то збори погано провели.

Одним словом, гра мала показати хто на що здатен.

Розпочали поєдинок Карпати дуже вдало. І поки господарі поля спали, львівська команда багато атакувала і навіть забила.

9 хвилина – Кенія відпасував на Зеньов і Сергій вдало пробив у ближній кут від кіпера господарів.

Здавалося Таврія схаменеться, заграє агресивніше, але це тільки здавалося. Карпати повністю володіли ігровою перевагою і якби наші гравці були більш влучнішими, то до перерви рахунок міг бути взагалі непристойним.

Також читайте:   Ліга чемпіонів. Елітний раунд. «ХІТ» – «Констракт» – 5:6 + ВІДЕО

А так лише на 41 хвилині Гладкий подвоїв рахунок у зустрічі.

0-2 – більш чим вагома перевага Карпат після першого тайму.

Друга половина зустрічі особливого малюнку на полі не змінила. Так, Таврія почала створювати моменти, Карпати грали другим номером, але так тривало лише до 68 хвилини, до поки гравець господарів поля Бусаїді не залишив свою команду у меншості.

Після цього наша команда спокійно довела матч до перемоги.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Карпат із рахунком 2-0, що дозволило львівській команді зробити вагомий стрибок у турнірній таблиці.

Тепер Карпати мають у своєму активі 22 залікових пункти і посідають вони 11-те місце у турнірній таблиці.

Наступний, 20-й тур чемпіонату відбудеться 8, 9 і 10 березня. Львівська команда поєдинок цього туру проведе в суботу 9 березня. У цей день вони на полі стадіону «Україна» будуть приймати одеський Чорноморець, який зараз посідає 5-е місце у турнірній таблиці.

То ж, чекаємо цього поєдинку із нетерпінням і вболіваємо за наших. До речі, початок цієї гри о 17 годині 30 хвилин.