Ось наступає для студентів ця пора. У кого вона є ще до нового року, а у кого одразу ж після. Ви напевно здогадалися, що сьогодні мова піде про студентську сесію.
Заліки та іспити вже на носі. Студенти згадують, що їм потрібно готуватися до проміжного контролю знань – сесії.
Загалом за навчальний рік є 2 сесії: одна – зимова, друга – літня. Ясно, що і ту і ту ліньки здавати, але потрібно.
Студенти в час сесії бігають як ніколи. Всі хочуть вирішити свої проблеми. В когось є заборгованість по завданнях, у когось по пропущеним заняттям.
Всі знають, що халява закінчилася. Не дурні люди сказали, що від сесії до сесії живуть студенти весело, а сесія всього 2 рази на рік.
У цей час студенти бігають по бібліотеках, шукають інформацію в інтернеті, просять знайомих допомогти.
Сесія складається із заліків і екзаменів. Заліки бувають диференційовані (на оцінку) і не диференційовані (зараховано або не зараховано). Якщо залік на оцінку, то вже по веселіше. А якщо зараховано, то можна схалявити. Здаш на оцінку три, то все рівно буде зданий залік. А якщо Ви ще на платному навчанні, то здасьте. Закладу освіти не вигідно, щоб Вас вигнали.
Щоб здати добре сесію треба не спати, а готуватися. Є багато варіантів здачі сесії:
1. Все вивчити.
2. Робити шпаргалки.
3. Заплатити викладачу.
Ясно, що все вивчити, то дуже важко. Але, є така річ ще як фарт. Деколи почитаєш два білети і пофартить, випаде той що потрібно.
Пам’ятаю в мене був випадок знав вроді всі білети, а випав якраз той, що я не почитав. Так що вивчити, то річ така.
А ще є дуже хороший спосіб. Коли читаєш і не лізе в голову нічого, то треба кинутися того діла. Положити конспект під подушку і лягти спати. Ранком стаєш – все знаєш. 🙂
Ясно, що якщо цілий рік семестр нічого не робив, то 1 варіант Вам не підійде.
Що стосується шпаргалок, то напевно не має такого студента, щоб їх не робив. Студенти беруть питання, розбивають на частини і роблять. Потім перексерюють і діляться шпаргалками. Так витрачається менше часу на їх підготовку.
Якщо їх зробив, то ще не означає що вже написав екзамен чи залік. Потрібно вміти ще і списати з неї, щоб викладач не побачив. Але, то вже виробляється досвідом. Чим досвідченіший студент, тим вправніше списує.
3 варіант – найпростіший. Дати хабар викладачу – це не проблема. Хоч багато зараз говорять, що цього зараз не має, але не варто лукавити. Хабарі були, є і будуть. Рідко який викладач не бере грошей.
Але, діло не в тому. Студенти привикають до цього і не хочуть нічого робити. Кажуть: “Та нащо щось робити? Та дам гроші і не буду мати проблем”.
Не спорю ліньки щось робити. Але ж ми бачимо які потім спеціалісти виходять. Приходиш до лікаря, а він зовсім не розуміється ні в чому. Таких прикладів є повно.
Але, кожна людина собі хазяїн і знає, що вона робить.
Все-таки головне питання даного часу для студентів – це здати сесію. 🙂
Автор статті: Vorobus.
Ті студенти, що вчаться не мають проблем із здачею заліків та іспитів. А тормознута тупізна сама, як правило, намагається втулити хабаря викладачеві (при чому це скоріше не “хабар”, а – милостиня, бо воно ліниве, тупе і бідне).
“Учітеся, брати мої…”
Якби ви вчились так, як треба,. То й мудрість би була своя. А то залізите на небо…..
хм, ніколи хабаря не давав, сесію терпіти не можу, відаолікає від роботи капець.
Да сесія то є то, спочатку сидиш на тих парах смієшся зі всіх, а то бувало в парку в деберц грали-ото були часи-чи футбол на площадці під час пар!!! а от коли приходила сесія наставав час навчання-переписування конспектів,підготовка шпаргалок 🙂
Наркус…..ти бабай темний! я також в деберц грав на століках всю дарогу, а потім блін бігав по корпусах “здавав” різні предмети 🙂 Шось ти Мішаня якийсь падазрітєльний, та і впринципі давно вже мені когось нагадуєш 🙂
Ти шо в Києві вчився??? 🙂
Я ДУМАВ ТИ ПРО ЛКА, ТА ПРО ПАРК ЩО БІЛЯ НЬОГО!!! 🙁 І ПЛОЩАДКА ФУТБОЛЬНА ТАМ ТАКОЖ Є!!!