Онлайн-диспетчер паролів: особливості та користь від використання - Блог про Львів

Онлайн-диспетчер паролів: особливості та користь від використання

Онлайн-диспетчер паролів

Випадки крадіжки персональних даних в Інтернеті значно почастішали. Причому більшість кіберзлочинів пов’язані з використанням простих ідентифікаторів, які легко вгадати. Звичайно, вигадати складні комбінації неважко, але як не забути та не сплутати їх? У цьому допоможе багатоплатформовий менеджер паролів https://webpass.pro/ua/. Що це за сервіс і як ним користуватися? Пропоную розібратися.

Навіщо потрібен менеджер паролів?

Щоб захистити свій акаунт від Інтернет-фішингу, спеціалісти радять використовувати різні послідовності для всіх ресурсів. Надійним можна вважати ідентифікатор, в якому містяться букви верхнього і нижнього регістрів, спеціальні символи та цифри. Запам’ятати кілька таких паролів важко, а записувати в нотатках ноутбука — небезпечно. Саме тому сьогодні популярними стають такі ресурси як онлайн-диспетчери.

Диспетчер — це спеціальна програма, яка значно спрощує роботу з ідентифікаторами та іншою інформацією, що потребує захисту. Головне завдання такого ПО — забезпечити безпечне зберігання паролів в одному місці. Для цього сервіси використовують різноманітні алгоритми шифрування, зняти яке можна виключно за допомогою спеціального ключа — майстер-пароля.

Онлайн-диспетчер паролів

Існує чимало причин користуватися менеджером:

  • гарантована безпека важливих даних — сервіс дає можливість зберігати не лише ідентифікатори, а також PIN-коди від банківських карт, номери рахунків тощо;
  • генерування унікальних послідовностей — більшість програм оснащені спеціальним інструментом, який генерує оригінальні випадкові комбінації символів за заданими параметрами. Вони захищені від підбору, адже не містять будь-якої особистої інформації користувача;
  • спрощення авторизації — програма запам’ятовує послідовності для конкретних ресурсів і під час повторного входу автоматично заповнює необхідні поля. Функція автозаповнення не застосовується до програм і додатків, але в такому разі можна просто скопіювати потрібний пароль;
  • відсутність потреби запам’ятовувати всі комбінації — усі вони містяться в одному сервісі, тож Вам потрібно запам’ятати тільки майстер-пароль.

Менеджери можуть працювати онлайн або завантажуватися на комп’ютер, але більшість користувачів надають перевагу першому варіанту через зручність і доступність на будь-якому пристрої.

Який менеджер обрати?

Якщо Ви у пошуках зручного і надійного онлайн-диспетчера, Webpass.pro — те, що Вам потрібно. Сервіс має зручний інтерфейс і безліч функцій, завдяки яким може використовуватися навіть для потреб компаній.

Розробники пропонують два варіанти використання системи: «хмара» і «коробка». У першому випадку хостинг розміщується на сервері програми, а в другому — на сервері фірми, проте в обох випадках інформація доступна виключно Вам, адже всі відомості зберігаються в локальному сховищі Вашого браузера.

Використання Webpass.pro дає змогу:

  • ефективно перешкоджати витоку інформації, вчасно блокуючи акаунти звільнених працівників;
  • безпечно ділитися паролями всередині системи або надавати стороннім користувачам тимчасовий доступ за посиланням;
  • контролювати рівень складності, безпеку та актуальність ідентифікаторів;
  • керувати доступами співробітників до інформації тощо.

Онлайн-диспетчер паролів

Система використовує двофакторну аутентифікацію від Google, яка слугує додатковим захистом для Вашого акаунту. Навіть якщо зловмисники зламають чи вгадають майстер-пароль, вони не зможуть отримати доступ до паролів, оскільки менеджер вимагатиме підтвердити вхід на Вашому смартфоні. Крім цього, Webpass.pro регулярно проходить повноцінний аудит, а отже — надійно захищений від несанкціонованого доступу.

Новим користувачам розробники пропонують безкоштовно спробувати скористатися сервісом у тестовий період, щоб оцінити його функціонал і вирішити, чи підходить такий диспетчер саме Вам.

Щоб не стати жертвою Ынтернет-фішингу, варто заздалегідь потурбуватися про захист персональної інформації в мережі. У цьому допоможе онлайн-менеджер Webpass.pro, який підходить також і для корпоративного користування.

Джерело інформації: https://webpass.pro/.

Автор статті: Jorgen.



Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 25.03.2021 пише:

    Password manager, це однозначно дуже правильний крок на шляху до особистої цифрової безпеки. Але тільки якщо і база даних менеджера адекватно захищена, тобто не лише майстер-паролем.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*