Збираєтеся за кордон? Хочете подорожувати країною? Як тільки всі документи та квитки готові, а список потрібних речей складено, з’являється питання «Куди все це скласти?». Якщо ваша мета, щоб було зручно, комфортно та надійно, то валіза — один з найкращих варіантів. Ми підготували покроковий алгоритм, щоб ви зробили вдалий вибір.
З чого почати?
Розміри визначають виходячи з того, як і де буде використовуватися валіза. Великі моделі — гарний вибір для родини та тривалих поїздок. Компактні, що відповідають вимогам до ручної поклажі — ідеальний варіант для короткострокової поїздки однієї людини.
Також слід врахувати, що вимоги перевізників суворі — мають значення кожні 100 грамів. Вага валізи — це кількість особистих речей, що доведеться залишити вдома, або сувенірів за кордоном.
Роздивіться, з чого виготовлений виріб
Є два основних різновиди валіз — з гнучкими та твердими стінками. Перший варіант дозволяє скласти всередину максимальну кількість речей, а може й трохи більше. Та треба пересвідчитися, що поверхня виготовлена з водовідштовхувального матеріалу, або передбачена захисна підкладка — так вміст залишиться сухими за будь-яких умов.
Валізи з твердим корпусом — міцні та стійкі до ударів, механічних пошкоджень, дії вологи, сонячний променів, агресивних речовин. Однак вони зазвичай важчі та не допустять перевантаження, бо просто на просто не закриються.
Проста арифметика або рахуємо колеса
Тривалий час моделі з двома колесами були єдиним доступним варіантом. Та сьогодні ви можете легко знайти варіанти, де їх 4 або аж 8 (якщо вони подвійні).
Перевага двоколісної сумки:
- нерухомість у вертикальному положенні;
- краща маневровість на нерівній місцевості.
Переваги чотириколісних виробів:
- легка та швидка зміна напрямку без додаткових зусиль;
- стабільність та зручність на рівних поверхнях;
- менше фізичне навантаження на користувача.
Яка ручка вам потрібна?
Найчастіше в моделях передбачені телескопічні ручки. Та пам’ятайте — вони займають частину корпусу та зменшують внутрішній об’єм. Крім цього, необхідно звернути увагу на їх матеріал та висоту. Висувна монолітна ручка витриваліша та довговічніша, а та що складається з кількох частин дає змогу не нахилятися зайвий раз. Зверніть увагу також на бічну ручку для перенесення. Вона допоможе в ситуаціях, коли немає змоги котити сумку або, коли висувна зламалася.
Що там всередині?
Наповнення та ергономічність валізи не менш важлива, ніж її зовнішні параметри. Шукайте моделі, що мають:
- кілька відділень різного розміру з застібками та фіксаторами;
- вентильовані секції;
- компресійні ремені.
Зовнішні кишені — це додатковий простір для цінних речей, серветок, зарядних пристроїв, павербанків та інших предметів першої потреби в дорозі.
Зважте всі за і проти та відправляйтеся за надійним компаньйоном для будь-якої подорожі на найближче десятиліття.
Автор статті: Piligrim.
Написати коментар