Дуже часто їдучи у трамваї, тролейбусі, маршрутному таксі чи ще де-небудь ми чуємо як у людей звучать телефони. Кожен має свою мелодію: хтось популярну, хтось не дуже, але має.
Тільки як сядеш у транспорт і починається: «Сексуальна, небезпечна», «Полюби меня такой», «Піду втоплюся», «Я знаю пароль» і так далі.
Але, щоб мати улюблену мелодію її потрібно якимось чином у телефон закинути. Один варіант – замовити щоб вам її прислали, але це дорого. Другий же – самому пісню закинути. І це ще не все. Мелодія то є ціла, а хотілось би фрагмент, скажімо тільки приспів, а для цього пісню треба обрізати.
Саме про те як обрізати пісню ми і сьогодні поговоримо.
Люди вже такі самі по собі є, що нічого складного робити не хочуть. Якщо вже бачиш щось супер заплутане, то відразу ж кидай діло. Так само і з піснями. Є багато програм, щоб обрізати пісні, але то вони не на зрозумілій для нас мові, то вони не крякнуті, то ще щось. Як тільки починаєш з чимось працювати відразу ж і проблеми виникають.
Не знаю як хто, а я використовую досить простий спосіб обрізки пісень: обрізка пісні онлайн завдяки мережі інтернет. Це можна зробити тут.
Заходите на сайт, у меню є 3 пункти, яких ви повинні послідовно дотримуватися, щоб у вас все вийшло.
1 пункт – завантажити пісню.
Не знаю де ви її знайдете, але без пісні кіна не буде. Нажимаєте кнопку загрузка – шукаєте місце, де знаходиться ваша пісня і натискаєте відкрити. Почнуть іти відсотки завантаження і згодом, коли буде 100 відсотків пісня вже є.
2 ваш крок – це вибір інтервалу, де ви будете її різати.
У цьому меню є спеціальні слайдери завдяки яким ви можете шукати потрібний інтервал, щоб згодом скачати готовий рінгтон.
3 пункт – безпосередня обрізка пісні.
Коли все готово, вибираєте цей пункт і система обріже пісню і збереже готовий варіант на вашому персональному комп’ютері чи ноутбуці.
Потім завантажуєте свого рінгтона на трубу і також вже не звучить у вас стандартний дзвінок, а є ваша улюблена пісня.
Єдина проблема, яка може виникнути – це відсутність інтернету. Тоді вже стає весело. 🙂
Чекати або коли з’явиться інтернет або ж думати як обрізати пісню іншим способом. Звісно це важко і неохота, але…
Хочеш мати – роби. 🙂
Ви також не будьте байдужими, якщо знаєте якісь ще способи обрізки залишайте їх у коментарях до статті.
Дякую за увагу!!!
Автор статті: Vorobus.
Не розумію нашо собі так ускладнювати життя, є прекрасна бесплатна хороша і зручна програма Audacity, я завжди в ній роблю собі рінгтони, звичайно треба мінімально пошурупати мізками щоб трохи в ній розібратись, але таким чином можна зробити набагато цікавіший і персоналізованіший рінгтон ніж на якомусь примітивному сайті), кого цікавить ця програма, скачати її можна тут: http://audacity.sourceforge.net/ 🙂
Програм по нарізці пісень тьма-тьмуща…але наш Воробусик все любить робити через одне місце…
Добре, якщо пісня не велика і маєш швидкий і-нет!
А якщо пісня велика і займає більше 10 метрів, та ще й з потужним бітрейтом, то будеш тратити час і дарма ганяти трафік!
А ще якщо клякне Інтернет на пів дня або більше, то тоді повне щастя тобі буде з нарізкою!
P.s. Цікаво чи вміє твоя онлайн прога зменшувати бітрейт?!?
Мне нравится :laugh:
:laugh:
а мені подобається…..дякую, цьом!!!!!!!!
чотка прога всьо ясно і бистро