facebook

Ковзанка у Львові

Ковзанка у Львові

Вчора прогулювався із друзями містом. Ходили переважно по центральній частині міста. І звичайно зайшли на площу Ринок. Я щось забув навіть, що її мали робити. Все-таки зими не має і про неї також забулося. Ви напевно здогадалися, що мова іде про ковзанку на площі Ринок.

Саму ковзанку почали ще монтувати на початку листопада. Цього року вирішили встановити допоміжні приміщення, де можна буде взути ковзани, а то, що на вулиці взуватися. Чи виникали сумніви, що цього року буде знову ковзанка я не думаю.

Депутати на своїй сесії ухвалили рішення згідно з яким на зимовий період дозволити ТзОВ "Науково-виробнича фірма "Відкриті комп’ютерні системи" укласти з управлінням комунальної власності департаменту економічної політики договір на право тимчасового користування елементів благоустрою для розміщення ковзанки.

Загалом коли я підійшов до ковзанки, то людей не було багато. Причини є різні. Це і те, що це був обід і всі люди або на роботі або вчаться або ще щось роблять. Плюс погода не зимова. Все-таки хочеться зими для такого відпочинку.

Сам лід здалося, що слизький. Температури як для такої пори високі і працівники повинні якось підтримувати температуру.

Щодо самого покриття, то їздять чи 5 чи 6 разів на день спеціальні машини, що зачищають ковзанку.

Напевно перше, що цікавить людей це ціни на катання.

Така розвага коштуватиме для дітей віком до 12 років: зі своїми ковзанами до 17.00 год - 10 грн., після 17.00 год. – 15 грн., у вихідні – 20 грн., з прокатними ковзанами до 17.00 – 15 грн., після 17.00 год. – 20 грн., у вихідні 25 грн. Для дорослих у будні з власними ковзанами до 17.00 год. ковзанка коштуватиме 15 грн. та після 17.00 год. – 20 грн. З прокатними ковзанами усім дорослим доведеться заплатити у будні від 20 до 30 грн. та у вихідні 40 грн.

20 хвилин дають на перевзування.

Сама ковзанка працює з 10 до 22 години. На льоді можна зустріти як молодих людей, так і старших. є старші із дітьми. Також бачив, що закохані також туди ходять.

Гроші грошима, але я як покатався, то згадав молодість. Це ж дуже корисно для здоров'я. Тут працюють усі м'язи ніг, голови тощо. Ясно, що новачкам важко, але нічого пару синяків нічого не Вам не зроблять. За те потім як буде цікаво, коли навчитеся. Хлопці можуть і хокей грати потім. а то із свого досвіду знаю. Грали хокей. Одні на ковзанах, а другі і у тому числі я на ногах. Тип на ковзанах як рванув, то я "віддихнув".

Але, моя Вам порада. Вдягайтесяться краще. Маю на увазі брати наколінники на ноги і ніякі травми Вас не будуть чіпати.

Моя думка, що краще піти на ковзани чим спати у хаті. Принаймні спробувати можна. Не вийде, то нічого, але відчути атмосферу потрібно.

Також з'явилася інформація, що ще одну ковзанку встановлять біля Порохової Вежі. Ще краще. Більше людей зможе займатися цим ділом.
 

коментарів - 9 може ще щось напишете?

 1. bankiduki 09.12.2009 пише:

  Цікаво, до речі ковзанка на Медику має бути значно кращою, адже там лід очищує машина спеціальна,у Ринку такого роду очистка не передбачається,здається.

 2. Narcus 09.12.2009 пише:

  Передбачається така ж як і на медику-але на медику дійсно краще! А коли піти з великою компанією-можна отримати маса задоволення!!!

 3. Маестро 11.12.2009 пише:

  Шось я остерігаюсь тих ковзанок, можливо через те що 4 рази руку ламав(правда не на ковзанках) але то пох))

 4. Narcus 11.12.2009 пише:

  Виявляється ти фартовий)))

 5. Notorious BIG 12.12.2009 пише:

  Якщо б я пішов на ковзанку, тоді в явно місяць лежав у трампункті 🙂 нафіга мені блін таке удовольствіє? 🙂

 6. Narcus 15.12.2009 пише:

  В Києві в Каравані-набагато краще-ніж на вашому Медику-можливо лише ціна забільшена!!!

 7. gosefe 24.11.2011 пише:

  нарешті є де покататися на ковзанах…я ппц як задоволений

 8. gosefe 24.11.2011 пише:

  доречі хто знає як нагострити ковзани

 9. Vorobus 24.11.2011 пише:

  gosefe, Скоро відкриють ковзанку біля Ратуші, вже почали її монтувати. 8)

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*