facebook

Прем’єра фільму від Воробуса та Царика Тараса – “Скажений похід” (відео)

Скажений похід

Як і обіцяв Воробус, наш спільний проект з Тарасом Цариком з ютуб-каналу – «Active Life» продовжується.

3 вересня вийшла прем’єра чергового фільму, який має назву – «Скажений похід».

Що можна в ньому побачити й чи плануємо ми в подальшому знімати подібні фільми?

Спершу про даний фільм. Цього разу Воробус, Тарас і компанія ходили за маршрутом: Осмолода – г. Грофа – г. Паренки – г. Попадя – оз. Лужки – Осмолода.

Цей похід зайняв у нас не багато, не мало, а два з половиною дні, адже зранку третього дня ми вже виїхали назд у Львів.

Що можна побачити у фільмі?

1. Перш за все, таки вдалося виконати план подорожі й піднятися на всі заплановані вершини. Найбільше сподобалася гора Грофа. На ній і краєвиди чудові й пам’ятні знаки є.

Цікаво, але у фільмі можна побачити як компанія Воробуса починає виконувати держаний гімн України у хмарах, а в кінці небо розвиднюється.

На горі Паренки нічого такого цікавого не було, а от Попадя запам’яталася своїми окопами. Воробус із Тарасом також згадали дитинство й побавилися у війну. Цікаво колись було в цих краях…

2. Будиночки в горах.

Завжди мені подобалися вони. В центральних Горганах вони не виключення. На один із них ми потрапили під вершиною – Кінь Грофянський, а інший розташований на галявині між вершинами Грофа та Паренки.

3. Зустріч із туристами з інших міст.

Кого ми лише не зустрічали за ці три дні. Були туристи з Чехії, з Києва, запам’ятався чоловік з Івано-Франківська, який подорожував сам. І це все також можна побачити у відео.

4. Озеро Лужки.

Точніше побачили те, що від нього залишилося. Прикро визнавати, але чергове диво природи знищили лісоруби в Карпатах. Напевно озеро вже ніколи не буде таким як колись.

5. Травма ноги Ігоря Воробуса.

На одній ділянці дороги автор пошкодив палець і Тарас змушений був мені колоти укол. Видовище не для людей з слабою психікою. Тому, якщо будете бачити цей епізод, то можете перекрутити трохи вперед.

6. Хороший настрій.

У наших походах ми його завжди маємо. Цей похід не став виключенням. Багато жартували, приколювалися. Й це, незважаючи на те, що Воробус загубив свій оберіг – фірмову шапку.

Одним словом, запасайтеся чіпсами й дивіться черговий фільм, який має назву – «Скажений похід»:

P.S. Фільми будемо знімати й на далі. Вже навіть є кілька ідей щодо наступних поїздок чи походів.
 

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*