facebook

Воробус взяв участь у костюмованому спуску на Буковелі

Костюмований спуск

Як відомо, минулих вихідних ваш автор відкрив черговий лижний сезон. Як і минулого, цього року теж планую багато кататися й, можливо, відкрию нові для себе лижні курорти.

Поки що ж обмежуюся Буковелем на якому у неділю, 9 грудня, відбувся костюмований спуск казкових героїв.

Звичайно, ваш покірний не міг пропустити таку подію й вже на початку грудня зайнявся пошуком спеціального костюма.

Так, як друг вирішив бути Санта-Клаусом, то довелося думати над своїм персонажем. До речі, всім хто брав участь у костюмованому спуску Буковель дарував безкоштовний скіпас на покатульки у цьому сезоні.

Почав питати друзів, знайомих за костюм. Навіть звернувся за допомогою до костюмера – п. Ірини.

Як виявилося згодом, про це не пожалів, адже дівчина одразу ж знайшла необхідний одяг. На Буковелі я катався у костюмі тигра, який мав вушка та хвіст. Останнього пришивав вже коли мав виходити на автобус.

Тигреня

Декілька слів про костюмований спуск. У ньому міг взяти участь будь-хто, найголовніше треба було мати костюм казкового героя. Бачили б ви що відбувалося на вершині траси №2А за декілька хвилин до початку дійства.

Там можна було побачити не лише сніговиків, фей, тигрів та Санта-Клаусів, а й пікачу, ведмедів, супермена тощо.

Дійство вражало, плюс все це можна було переглянути наживо на офіційній сторінці ВК «Буковель».

Близько 13 години дня розпочався зворотній відлік, після якого стартував масовий спуск казкових героїв. Не скажу, що народ їхав аж так швидко. Навпаки, люди насолоджувалися катанням й просто приколювалися.

Окрім фаєрів запам’ятався молодий чоловік із гітарою в руках. Хлопчина не те що спускався з стрімкої гірки, а й паралельно грав на музичному інструменті. І таке буває.

Згодом вже внизу на всіх учасників очікувала святкова шоу-програма.

Щодо вашого автора, то я отримав масу задоволення від проведеного часу на Буковелі. Запам’яталося, коли до мене підходили люди з проханням зробити спільне фото.

До речі, костюм тигра був не єдиним на костюмованому параді. Саме на Буковелі я знайшов братів і сестер.
 

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*