Динамо 3-0 Шахтар

Динамо - Шахтар

І знову це принципове протистояння. Здавалося недавно ці команди уже зустрічалися, а саме 29 жовтня. Тоді на Кубок України сильнішим був Шахтар із рахунком 2-0. Пам’ятаю тоді після матчу динамівці зобов’язувалися помститися. Скажу вже, їм це получилося і досить переконливо.

Історія цього протистояння тягнеться вже давно. За часів існування чемпіонату незалежної України щосезону команди з’ясовували стосунки на футбольному полі. За цей відрізок часу було проведено 35 матчів. Перевага на боці «Динамо» – 16 перемог. 12 поєдинків закінчилися внічию, а у сімох перемогу святкував «Шахтар».

Перед матчем у складі киян були втрати. Після матчів збірної травм зазнали Гусєв і Хачеріді. У Шахтаря відсутній був Кучер, якого замінив Іщенко. Здавалося, що після матчів збірної гірники постануть більш зібраною командою, адже основні граці команди бразильці відпочивали, але, на жаль для вболівальників Шахтаря це не сталося.

У першу чергу, що здивувало коментаторів поєдинку і мене особисто, це те, що на стадіоні було мало вболівальників. Сам стадіон у Києві і так мало вміщає, а людей не було. Згодом я зрозумів причину. Квитки на цей матч коштували 50, 80, 100, 150 і 200 гривень, залежно від обраного сектора. Ну хіба таку ціну треба ставити? Ви вже бачили, що на матчі збірної у Донецьку також було мало вболівальників. А все тому, що “ціни кусаються”.

Сам матч розпочався несподівано. На 2 хвилині донеччани заробили пенальті. До м’яча підійшов штатний пенальтист Фернандіньо і змазав, пробивши мимо воріт. Чесно кажучи ще не бачив, щоб цей футболіст хибив. Взагалі перші хвилини проходили за повної переваги Шахтаря. Здавалося, що ось-ось гол назріває у ворота Динамо. Але, час спливав, а голів не було. Гра можна сказати проходила без моментів. Були штрафні, кутові, але нічого путнього.

Також читайте:   Ліга Європи. Українські клуби грають вдало (відео)

І тут як грім серед ясного неба відбувся гол. На останній хвилині першого тайму Шевченко у штрафній відпасував на Мілевського і форвард розстріляв воротаря гостей. Так і закінчився перший тайм.

1-й гол Мілевського

Здавалося у другому таймі буде рубка, але Шахтар підсів фізично і гри не вийшло. А ще коли на 54 хвилині і 61 динамівці довели рахунок до розгромного, то взагалі головний суддя міг матч закінчувати.

На 54 хвилині Мілевський вийшов практично сам-на-сам і проштовхнув м’яч у сітку воріт. Питання одне: Де були захисники гостей. Тільки правий захисник залишився з Мільою.

2-й гол Мілевського

А на 61 хвилині незграбна скидка Хюбшмана і Ярмоленко спокійно перекидає м’яч через П’ятова.

Гол Ярмоленка

Все, гра зроблена. Після цього Динамо заспокоїлося і доводило гру до переможного кінця. А що ж Шахтар? А нічого. Луческу пробував врятувати матч, але нічого крім удару Гладкого (вийшов на заміну) створити не вдалося. Прекрасно у цьому епізоді зіграв Шовковський, який повернувся у рамку воріт після вимушеної паузи. І повернувся вдало. Це не може не радувати перед майбутнім матчем київської команди у Лізі чемпіонів.

Нагадаю Динамо у вівторок 24 листопада зіграє у Казані матч із місцевим Рубіном.

Після цього матчу київське Динамо відірвалося від їх основного конкурента Шахтаря на 7 очок і я думаю, доля чемпіонства практично вирішена.

У статті використано фото з сайту shakhtar.com.