Телефонуємо по-новому!!!

Нові набори

Вчора потрібно було терміново зателефонувати. На мобільному як завжди у потрібний момент грошей не має. Ось і вирішив я скористатися трохи забутим і не популярним у даний час стаціонарним телефоном. Сказати, що ним не користуюся – це збрехати, але на міжміські номери телефоную переважно мобільником. Я як завжди набрав “8044…”. Аж тут почувся голос, який мене роздратував: “Ви набрали не вірний номер, з’явилися нові набори номерів…, провірте правильність набору і спробуйте ще раз “. Що ж це таке з тими номерами? Я вирішив розібратися

Я, як і більшість населення нашої країни зараз перейняті іншим. В країні той злощасний грип. А виявляється із 15 жовтня в Україні ввели нові набори телефонних номерів.

Ну, думаю, ото видумують! Чим старі номери номери погані? Не встигли привикнути до “2”, як знов міняють. Пам’ятаю із тією “2” казуси. Дзвониш, а у трубці кажуть спереду введіть ще “2”. А як харилися люди, що мають ще телефон не на кнопки, а на круг. Але, що Нам залишається робити, треба призвичаюватися.

Отже, за новими правилами тепер, щоб зателефонувати у інше місто чи за “бугор”(кордон) не треба набирати “8”.

Набираємо “0”, код міста й номер абонента. Приклад, Дзвонимо у Львів: “0322767524”.

Ви напевно спитаєтеся: “А що ж із мобільними номерами?” Відповідаю. Щоб зателефонувати на “трубу” не треба набирати “8”. Набираєте “067”, “097”… і номер абонента. Приклад: “0672706565”.

Тут оператори постаралися. Вони дають змогу своїм абонентам проягом 3-х місяців призвичаїтися до нововведення і переписати телефонну книжку. Я як подумав, що треба переписувати всю телефонну книжку, то чуть не “афіг*л”. Але, потім зрадів. Абоненти, які колись записували номери у форматі “+38067270…” влізло. Їм номери переписувати не потрібно. А, ось решта від цієї процедури нікуди не дінуться.

Ось така от інформація. До речі. Номери екстренного виклику також поміняли. Якщо мені не зраджує пам’ять, то вже давніше. Тепер вони виглядають так:

Пожежна – 101;
Міліція – 102;
Швидка медична допомога – 103;
Газова служба – 104.

P.s. Будьте уважні! Бо, якщо наприклад набираєте номер до Києва за звичкою “0-044” можна випадково зателефонувати у Велику Британію. Ще Луцьк збігається із кодом Франції. Це тільки один випадок, а скільки таких ще є. А потім рахунок як прийде, то …

У статті використано фото з сайту 3dnews.ru.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. Ксю 12.11.2009 пише:

  Ці правила набору змінилися ще з 14 жовтня…Єдині, кого мені шкода – це пенсіонери (бо колись працювала у сфері зв’язку – і знаю, що пенсіонерам найважче осягнути оновлення…)

 2. WeBaRTer 12.11.2009 пише:

  Якщо з домашнього телефону дзвонити на мобільний, треба набирати “0” – гудок – 0983752913 наприклад, тобто нулів має бути два. Я витратив на це цілих 10 хвилин експериментів щоб розібратись =)))

 3. Ксю 12.11.2009 пише:

  До речі, Київ лишив для себе код 0 44, а Київська область змінила код на 0 45…

 4. Notorious BIG 20.11.2009 пише:

  Доля пенсіонерів мене наразі тривовожить менш за все…Більш периживаю за себе, бо в мене траплялось таке, шо я не міг декілька разів згадати код від під’їзду і довго стояв і не міг попасти на хату вночі, і з себе лахав, і був такий убітий шо не роздуплявся що твориться……було таке враження, шо мені відключили мозок 🙂 а тут ще ті телефони…
  P.S.: після роздумів все таки вірішив, що доля пенсіонерів мене все ж таки тривожить…бабуля з дідульою пенсіонери…а значить получають пенсію…а значить онучок приїде збирати данину 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*