Аватар

Аватар

Якби не наближення свят, то люди тільки і говорили би про нього. Кого не зустрічаю, всі тільки і питаються чи ходив я на цей фільм. Ви напевно здогадалися, що мова іде про вже всесвітньо відомий фільм “Аватар”. Що ж це за такий фільм цей “Аватар” і чи стане він світовим лідером по касовим зборах?

Напевно не має такої зараз людини, щоб не чула хоча б трішки про цей фільм. Ще б пак. На даний момент – це найбільш обговорюваний і найбільш відвідуваний фільм.

За попередніми даними на 8 січня 2010 року, Аватар зібрав у загальній сумі $ 1 135 245 852, і тим самим став другим у списку найкасовіших фільмів світу.Ще чуть-чуть і фільм може перегнати “Титанік” – на рахунку якого більше одного мільярда восьмисот мільйонів доларів.

Ба більше, світ охопила аватароманія. В Америці з’явився цілий рух фанатів нового шедевру від Кемерона – ці люди не тільки йдуть в кіно по кілька разів, але і в наслідування фантастичним героям картини розмальовують лице синьою фарбою.

Що ж це за фільм такий?

Фільм “Аватар” – це фантастичний фільм. Його режисером являється Джеймс Кемерон, який прославився на весь світ такими шедеврами світового кіно як “Титанік”, “Термінатор” тощо.

Світова прем’єра цього фільму відбулася 10 березня 2009 року у Лондоні, а у прокат “Аватар” вийшов наприкінці року. І відразу ж такий тріумф.

Бюджет фільму – 500 000 000 доларів.

Режисер Джеймс Кемерон виношував ідею епічного фантастичного полотнища ще з 1995 року, але тоді в нього не було необхідних технологій, щоб влаштувати революцію в кіно. Процес створення стрічки розпочався лише в 2007, коли режисер отримав у своє розпорядження необхідні 3D-камери та інші технічні прибамбаси, що дозволяють адекватно реалізувати на великому екрані, все що він там собі нафантазував.

Також читайте:   Остання зима

Особливістю цього фільму є те, що його можна дивитися як звичайно, так і у 3D-якості. Купивши квиток відвідувач фільму перед входом у кінозал, отримує 3D окуляри. Всі надівають окуляри і поринають у світ неймовірних спецефектів. 🙂

Уривки з цього фільму ви можете переглянути нижче:

І насамкінець коротко про сюжет, щоб люди знали про що цей фільм:

Головний герой – Джейк Саллі – прикутий до інвалідного крісла. Незважаючи на хворобу, Джейк в душі як і раніше залишається воїном. Його завдання – подорож у кілька світлових років до бази землян на планету Пандора. Він має дістати там рідкісний мінерал, що має величезне значення для виходу Землі з енергетичної кризи.

«Аватар» – програма, яка допомагає перебувати в згубній атмосфері, бо На Пандорі повітря токсичне. Аватари – створені за допомогою генної інженерії гібриди, отримані комбінуванням людської ДНК і ДНК корінних жителів планети Пандори.

Завдяки цій програмі, Джейк знову може ходити. Його місія – знищити людей, які стали основною перешкодою для видобутку цінної руди. Але прекрасна аборигенка Нейтірі рятує Джейку життя, і після цього все змінюється. Джейка беруть в її клан, і він вчиться бути одним з них, що включає в себе виконання безлічі завдань та проходження численних випробувань.

Згодом стосунки Джейка з Нейтірі стають ближчими, він вчиться поважати світ На’ ви і в підсумку знаходить у ньому своє місце.

В кінці-кінців піхотинця чекає останнє випробування, коли він поведе місцеву расу на битву, в якій буде вирішуватися не більше і не менше, ніж доля цілого світу.

Що ж, вибір за Вами чи дивитися Вам це кіно чи ні. Для когось воно класне, але є і люди, яким цей фільм не подобається. Це, як кажуть “на смак”.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 21 може ще щось напишете?

 1. neon 08.01.2010 пише:

  Так так, дивився я цей фільм. Ну що ж я можу сказати. Постараюсь висловлюватись не дуже грубо. Тут автор пише що фільм фантастичний, казкова графіка та динамічний сюжет. Ну про графіку багато не скажу, бо крім гарно намальованих гуманоїдів та їхнього середовища проживання нічого путнього я не побачив. Я ще згоден що гуманоїди у світі з низькою гравітацією будуть високого зросту, проте синій колір явно свідчить про нездоровий вигляд. Ну нехай би робили їх не гуманоїдами, а зеленими водоростями, або червоними черв’яками, або, якщо синенького захотілося, то восьминогами, бо не може гуманоїд бути синім; тут мова про пігмент навіть не може вестися. Я про такі ляпи ще багато б розказав, проте тепер хочу казати про сюжет. От всі говорять, що сюжет надзвичайно повчальний, особливо сьогодні. Так сюжет дуже повчальний, однак зовсім не новий. Просто історію треба читати, і той хто читає, знає, що сюжет повністю здертий з історії завоювання іспанцями нового світу. Отже отого кровожерного генерала я б порівняв з підступним Кортесом, а його вояків з брудними конкістадорами. Ще цей фільм мені чомусь нагадав старий диснеївський мультик «Покахондас». Так що, на мою думку, це черговий приклад низькосортного, проте дуже затребуваного сучасною невибагливою публіку, комерційного популярного жанру фільму.

 2. bankiduki 08.01.2010 пише:

  Ну рушаймо :
  1) Фільм явно популярний оскільки розкручений під 3d народ такаго ще не видів,тому всі і узахваті.
  2) Сюжет банальний,саме створення світу можливо і оригінальне
  3) Не думаю що фільм поб.є рекорд “Титаніка” та “Володаря кілець”
  4) Якшо і поб.є банально,тому що зірве кущ саме від 3d збору,але не залишиться шедевром в кінематоргії як дані фільми, і забудеться після появи нового якогось бомбезного 3d фільму
  5)Не вважаю що фільм поганий та не варто йти на нього,просто ціна кусається і не дуже охото віддавати гроші, хоча інша сторона як не як 3d,проте варто вже в Києві йти на IMAX за 80-90 грн чим в нас за 70 на 3d,хоча також спірний момент,може я і не правий,субєктивно все.
  6) Дуже вдалий маркетинговий підхід,на фільм витратили 500 міл, і ще кілька на бомбезну рокзкрутку,в підсумку всі побігли в кінотеарт.Як підсумок – картина не погана,але знов ж таки відчуваєш що таких грошей перегяд в кінотеатрі аж ніяк не вартий.Проте як є можливість обовязково подивісться деякі позитивні враження зостануться,але знов ж таки повторюся, не думаю що цей фільм залишить великий слід у кінематографії,”бабло зкосить, і задураманит зомбокінотеатріїю” – безаперечно.

 3. neon 08.01.2010 пише:

  Повторюся ще раз: хоч би над сюжетом попотіли трошки, а то так і про козаків можна зняти філь. Наприклад на одну жовту планету з синім небом напали космічні бандити озброєні плазмовими ломами та какойто матерю. Або напали пихаті шляхти і сказали: єстем в себе дома. Але тут з’явися мужній лідер, озброєний лазерною булавою та закутий в електро-колючугу. І продав він планету тим же ж космічним бандитам і промовив: «здесь руский дух, здесь руссю пахнєт». Ну ви здогадалися, що головну роль виконував би звичайно ж Богдан Ступка. І почалась би велика визвольна війна, і визволили би планету від її мешканців, і поділили її між пихатими шляхтами та космічними бандитами, і возрадувався би великий визволитель, і сидячи в золотій бочці з медом сказав би: «нарешті збулась моя мрія». Ось так буде знятий фантастичний український фільм з 500 000 000 000 000 000 000 мільйонним бюджетом, і відбудеться це 3009 році коли Уркаїна назбирає такі гроші і її кіноматограв осягне ази 3д графіки.

 4. Незважаюи на досить примітивний сюжет, фільм зачіпає деякі філософські та екологічні питання сучасного земного світу. Він, свого роду, виносить на порядок денний нову прадиґму і тут нам землянам варто не помилитися. Про це за кілька днів можна буде прочитати на порталі “Станіславівський натураліст”. Загалом, “Аватар” захоплює.

 5. neon 09.01.2010 пише:

  Ну просто не знаю. Чому ж так склалося, що фільм вважають хорошим, якщо знаходять там кілька позитивних моментів. Як на мене фільм повинен зачіпати від першої секунди і до останнього титру. Ну просто публіка чомусь хаває все. Можливо золота ера кіно вже пройшла і почався затяжний спад. Вся класика вже знята, тепер почалися невдалі ремейки. Фільми типу граватара це просто як попса в музиці: яскраве світло, гучний звук і нуль змісту. Уявіть на хвилину що ми витягнемо з цього фільму ядро, тобто його суть. Я думаю, що воно буде розміром з горошину. А тепер витягнемо ядро з фільму Мела Гібсона «Апокаліпсис»; різниця очевидна. Чому я згадав про апокаліпсис,- та тому що цей фільм в своїй основі має ту ж історію, що граватар, проте фільм апокаліпсис талановитий, сюжет можна порівняти з ступеневою структурою тих же ж пірамід майя, а сюжет граватару прямий, ба навіть плоский. Просто щоб людям головонька не боліла, бо треба ж трохи подумати, і знімають фільми типу граватару. Як же ж голівуд дбає про здоров’я людсва 🙂

 6. neon 09.01.2010 пише:

  Це тільки підтверджує мою думку

 7. bankiduki 09.01.2010 пише:

  Частково і мою,адже просто зірвали кущ через 3d< але в історії цей фільм довго не залишиться.

 8. neon 09.01.2010 пише:

  Тут я з Тобою згоден на всі сто

 9. Януся 09.01.2010 пише:

  Ідея фільму хороша: добро переремагає зло, кохання всесильне 🙂
  Спецефекти я б не сказала що аж дуже супер.
  Переглянути буде цікаво, мабуть, лише любителям фантастики.

 10. bankiduki 10.01.2010 пише:

  neon пише: Ще цей фільм мені чомусь нагадав старий диснеївський мультик «Покахондас»

  http://www.inpic.ru/pic/4206-5eb07320.jpg 😀

 11. Взагалі-то я не про сюжет – він простий, ба, навіть примітивний і через 10 хв. уже можна було передбачити чим він закінчиться. Можна передбачити, що у другій частині побоїще відбуватиметься на орбіті, а не на Пандорі, бо на планеті у пандорійців немає шансів. Я говорив про дотичні речі – енвіронменталізм, загасання проґресу і боротьбу добра з добром… Фільм треба дивитись не за сюжетом, не за спецефектами, а за середовищем, у якому відбувається дія, і це важливо для розуміння головного месиджу… Невдовзі завершу написання статті про цей фільм на “натуралісті”, де викладу свої міркування…

 12. bankiduki 11.01.2010 пише:

  Андрій М. Заморока пише: де викладу свої міркування…

  Оке,повідомиш,почитаймо

 13. Narcus 12.01.2010 пише:

  Фільм хороший принаймні мені сподобався 🙂

 14. neon 14.01.2010 пише:

  Знєш що я Тобі скажу Андрію: Якщо лайно вчасно не назвати лайном, то через кілька років воно стане мистецтвом. А фільм просто комерційний і покликаний тільки для того, щоб приносити прибутки.

 15. mae5tro 16.01.2010 пише:

  Я собі подивився Камріп і мені сподобалось)))))))

 16. neon 16.01.2010 пише:

  Нещодавно помітив, що на цьому сайті в блоці реклами після статті можна було побачити таке посилання: «скачать фильм аватар с невырезанными сценами секса». Дуже цікав кому б було цікаво дивитися на секс синіх довгих гуманоїдів. Вибачте за тавтологію.

 17. Notorious BIG 18.01.2010 пише:

  а я щось зовсім пропустив цю подію :0 напевно мій прокурений мозок був зайнятий одним з цих 5 пунктів:
  1.Травичка
  2.Горілка
  3.Цицьки
  4.Інтернет
  5.Бла бла бла, шо то робити…треба податись до пунктів 1-4 🙂

 18. Архіваріус 01.02.2010 пише:

  Фільм говорить – люди бережіть свою планету, а то не залишиться ні травички, ні горілки, ні цицьок, вже не кажучи про Інтернет.
  А взагалі землянам нічого робити на інших планетах.

 19. Архіваріус 13.05.2011 пише:

  neon пише: Знєш що я Тобі скажу Андрію: Якщо лайно вчасно не назвати лайном, то через кілька років воно стане мистецтвом. А фільм просто комерційний і покликаний тільки для того, щоб приносити прибутки.

  Цікаво, ти на цій землі живеш тільки заради мистецтва, чи може ще щось тримає тебе на цій грішній землі. 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*