Футзал. Чемпіонат України: Тайм 4:3 Локомотив - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України: Тайм 4:3 Локомотив

Чемпіонство вже близько

З кожним туром наближається до завершення чемпіонат України із футзалу. Після сьогоднішнього туру командам залишається зіграти ще по 5 матчів. Ясно, що допоки чемпіонська інтрига не завершиться, вона буде існувати.

Наразі триває фінальна шістка, де прохідних матчів не має. Все може трапитися у них. Як приклад сьогоднішня гра у Львові, де діючий чемпіон країни – Львівський Тайм приймав на своєму майданчику гостей із Харкова – Локомотив.

У супер напруженому поєдинку перемогу все-таки святкували львівські футзалісти із рахунком 4-3.

Так вийшло, що сьогоднішні суперники зустрічаються вдруге за останні два тури. Причина – напевно всім відома ситуація з Єнакієвцем, якого повернули у фінальну пульку.

Минулого тижня Тайм і Локомотив зустрічалися у Харкові, тоді гра завершилася із рахунком 2-2. Матч у Львові здавалося мав завершитися легкою перемогою львів’ян та не тут то було. Харків’яни показали сьогодні досить пристойну гру, яка заслуговувала на позитивний результат.

Не зрозуміло по яким причинам гру пропускав Денис Овсянников, напевно через його висказування, що Тайм вже чемпіон.

Гра розпочалася не так жваво як хотілося для вболівальників, яких у весняний недільний день зібралося доволі багато. Принаймні підтримка відчувалася. Постійно було чути барабани і скандування: «Треба гол».

Тайм атакував, Локо вміло захищався. І як і в грі з Ураганом господарі почали собі привозити небезпечні моменти. Після одного із ударів Локомотива м’яч навіть влучив у стійку воріт Лисенка.

Не знаю, що твориться з командою, але дійсно схоже спад.

Також читайте:   Основний раунд європейської кваліфікації чемпіонату світу – 2024: результативний день для гостьових команд

Та незважаючи на не дуже якісну гру Тайм пішов на перерву із гольовим запасом.

19 хвилина матчу – Якунін пробиває зліва і м’яч влучивши перед тим у перекладину пересікає лінію воріт.

У перерві глядачі дізналися, що хоч і примарний але суперник львів’ян за чемпіонство Шахтар втратив очки у Єнакієво зігравши зі місцевою командою у нічию 2-2.

Можливо сам це всесило певну розслабленість у діях підочних Гончаренка. Буквально за хвилину вони пропускають 2 голи від харків’ян.

На 22 хвилині відзначилися Федорченко і Берлізєв.

А потім ще як на 30 хвилині після чудового пасу Білоцерківця відзначився Одегов, то рахунок став загрозливим для львів’ян.

Тренер Тайму відразу ж випускає 5-ого польового гравця. Це дуже швидко дало свій результат.

32 хвилина – гол забиває із метрів 3-ох Кондратюк, а на 36 хвилині гравець Локо зіграв рукою у штрафній і Легчанов був точним із точки.

Харків’яни були деморалізованими, а тут ще Павленко на тій же 36 хвилині виводить Тайм вперед. Радості на трибунах не було меж.

Так і гра завершилася із рахунком 4-3 на користь львів’ян, хоча Локо мав ще момент, але кіпер господарів Лисенко врятував.

Після 28- ого туру Тайм набирає 74 очки і на 6 очок випереджає донецький Шахтар, який іде другим. При цьому у львів’ян ще є гра у запасі, яку вони проведуть вже цієї середи із Єнакієвцем.