Все-таки інтернет – це річ хороша. В будь-який час в мережі можна знайти потрібну вам інформацію. Головне тільки, щоб вона була.
Студенти – це наше майбутнє, адже покоління міняються і колись теперішнім студентам потрібно буде, як це не банально звучить, правити світом, а для цього вони повинні бути хорошими спеціалістами. Допомогти їм у цьому має старше покоління, яке представлене викладачами.
Інколи останні показують студентам поганий приклад, звичайно прямих доказів немає. Зате є чутки, яким кажуть не варто вірити та в них є доля правди.
Сьогодні поговоримо про всім мабуть відомий сайт Студзона.
Чим він такий відомий і популярний, а тим, що саме на цьому сайті можна почитати і залишити відгуки про конкретного викладача якщо він є у базі даних.
Відома картина.: приходить новий семестр чи диплом чи ще щось, вам назначають викладача, Ви раз і подивилися на цей сайт, що собою представляє цей викладач. І зразу ж після цього у вас вимальовується думка про людину.
Знайти це легко. Заходиш на сайт, вибираєш відгуки про викладачів, ВУЗ і прізвище викладача. Останнього можна оцінювати по різним критеріям, але в око кидається кількість плюсів і мінусів.
Ясно, хтось може написати коментар зі злості, бо він його завалив на екзамені, але переважно більшість коментарів правдиві. Зі свого студентського життя пригадав кілька викладачів, пройшовся по відгуках і більш-менш правду пишуть.
Одне мені не сподобалося, що адміністрація сайту ставить відвідувачів в нерівні умови. Зі скількома людьми я спілкувався, то вони казали залишали коментарі, а їх видаляли.
Можливо там і була присутня нецензура, але якщо переглянути уважно коментарі – нецензуру знайти можна і ще й яку.
Погодьтеся – людина починає почуватися не повноцінно. Якщо всі в однакових умовах, значить всі.
Студзону використовують не тільки студенти, а й можливо викладачі чи завідувачі кафедр.
Звідки я таке взяв?
Що заважає зайти на сайт і «обіср…и» когось скажімо зі своїх підопічних?
Також недавно запримітив, що тепер вже можна залишати відгуки і про студентів. Для цього просто треба, щоб він був у базі даних. Якщо ж немає – можна добавити. 🙂
На сайті також є змога знайти реферати, дипломні роботи і всяку різну фігню.
На рахунок робіт я би це не робив, адже викладачі якби їм не було начхати на коментарі час від часу заходять сюди і знайти схожу роботу, яку ви їм принесли тут не важко.
Насамкінець пропоную подивитися відео, яке в чомусь правдиве. Висновки робіть самі.
Отакі от пироги, хлопчики і дівчатка!!!
Автор статті: Vorobus.
фото могло бути кращим статя класна авторо здоров
Гарна стаття. Коли Архіваріус навчався, то такої “поганки” ще не було, а взагалі класна річ. 😀
вы же понимаете, что комментарии добавляются сразу, а проверяются со временем модераторами, а может пройти 3-5 дней и весь этот поток сложно проверить.
и то насколько культурные студенты тоже представляете)
Доброго времени суток!
Недавно я зарегистрировался в проекте “Партнёрство в образовании”, он мне очень понравился. Данная программа предоставляет возможность, педагогам и работникам в сфере образования, делиться опытом, предоставлять свободный доступ к средствам и учебным программам Вашей школы.
О проекте можно прочитать на сайте pil.schools.in.ua