Кіно, кіно і ще раз кіно. Воно було, є і буде. Як ж без нього. А куди ж ви підете з коханою людиною чи навіть друзями, щоб весело провести час.
Зараз кіно змінилося, досить того, що воно стало дорогувате, особливо у вечірні години, коли найбільша романтика, так ще і ті окуляри треба надягати.
Молоді люди знають, що це таким чином люди дивляться фільми у 3D якості, а от із старшим поколінням виникають проблемки.
Уявіть собі картинку: приходить чоловік із жінкою у кіно, дають їм квитки, ідуть беруть щось пожувати типу поп-корн, заходять у зал, а там їм дають окуляри і всі сидять у них.
Що можна у цей час подумати?
Або люди втекли з психлікарні, або ви звідти втекли і вам щось ввижається або ви відстали від життя.
Швидше третій варіант, так так. Саме технологія 3D заполонила зараз світ, хоча люди бідкаються, що не хочуть окулярів. «Що ми марсіани чи з планети Венера?»
Що це таке 3D? Чи є у цієї технології майбутнє?
Я відповім не так як люди, спочатку на друге запитання: майбутнє є.
Щодо 3D, то це технологія, яка найбільш прогресивна в світі, заснована на принципах людського зору.
Коли ви дивитеся на об’єкт, кожен з ваших очей бачить різну картинку. У процесі, названому “стереоскопія” Ваш мозок сполучає дві різні картинки в одну об’ємну.
3D-камери обладнані двома однаковими об’єктивами, відстань між якими приблизно дорівнює відстані між очима людини це дозволяє знімати дві картинки окремо, також як ми їх бачимо лівим і правим очима.
У процесі зйомки зображення з кожного об’єктива фіксується на окрему плівку формату 15/70мм. Рух плівок в камері точно синхронізовано. Камера 3D важить більше 100 кг.
3D-фільм зберігається на двох плівках. При показі вони синхронно рухаються через один проектор 3D, споряджений двома об’єктивами і стрічкопротяжних механізмами, або через два окремих проектора IMAX. Картинки для лівого і правого очей одночасно проектуються на гігантський екран.
Для того, щоб побачити об’ємне 3D-зображення, глядачі надягають спеціальні поляризаційні окуляри, а об’єктиви проектора забезпечені поляризаційними фільтрами.
Це дозволяє кожному оку сприймати тільки “своє” зображення, і наш мозок створює з цього одне 3D-зображення.
Моя думка щодо цієї технології така, що якщо вам зручно, то дивіться у 3D, якщо ні, то зніміть ті окуляри і не мордуйте себе.
А насамкінець, щоб вам не було скучно пропоную подивитися відео, у якому ви побачите як люди дивляться кіно у 3D якості:
Автор статті: Vorobus.
класна шняга :yes:
Мама мають гроші,
А тато доляри.
Тато купив мамі
Чорні окуляри.
:laugh:
Чорні окуляри
І штани в полоску,
Щоби мала мама
В чім йти до 3-D кінотеатру
Косоокість,астегматизм,
міопія та катаракта –
Чудовий “букет”
Після відвідин 3-d кінотеатру 😀
Віддала мама тату
Ті чорні окуляри –
Каже, ввижаються їй
Всякі Аватари 😀