Місто Судак

місто Судак

Нещодавно Вашому автору довелося побувати у місті Судак, що знаходиться на південно-східному узбережжі Кримського півострова.

На думку багатьох учених місто було засновано в 212 р. аланами, плем'ям північно-іранської мовної групи, які проникли до Криму в II-III ст. н. е.

Звідки точно пішла назва міста невідомо, але припускають, що слово Судак пішло від кримськотатарської мови і означає – вода і гора.

Основна спеціалізація – це виробництво марочних і шампанських вин, курортна галузь, виробництво трояндової олії.

Судак – це місто яке, починаючи із 1 червня і аж до 1 жовтня перетворюється на курортну зону.

Саме сюди приїжджають відпочивати люди із багатьох куточків України, Росії, Білорусії та інших країн.

Місто невеличке. Населення складає приблизно 15 тисяч мешканців.

Переважна більшість серед них росіяни, менше українців і кримських татар.

Судак

Звичайно із приходом сезону населення збільшується за рахунок приїжджих туристів, яких за статистикою відвідує кожного року близько 180 тисяч.

Приїжджаючи в Судак здається що там є тільки одна вулиця Леніна, вона тягнеться і тягнеться, аж майже до фортеці.

На цій вулиці є ринок, православна церква, безліч магазинів, банків, кінотеатр «Чайка», а також багато охочих здати вам квартиру чи запропонувати якісь послуги по перевезенню чи тому подібне.

Бічна вулиця Леніна – Гагаріна. На ній можна купити набагато дешевше продукти і є аквапарк. Ціни у ньому дорогуваті, але це не заважає туристам відвідувати його.

Поруч знаходиться райвідділ, здається на вулиці Поштовій, на формі в них пише – Тигр.

Чого багато є в Судаку так це розважальних закладів, розташовані вони переважно на Кипарисовій Алеї, життя в них починає вирувати починаючи із вечора. Навіть можна зустріти стриптиз-бар.

Ідеш по вулиці, а на балконі дівчата танцюють показуючи свої принади, таким чином запрошуючи вас в цей заклад.

Є містечко атракціонів, їх є різноманітна кількість, до кольору до вибору. Ціна квитка коливається від 25 гривень.

Також на цій вулиці є різноманітні заклади харчування, екскурсійні ятки, можна навіть зі Шреком сфотографуватися чи Чоловіком-Павуком. 🙂

Поступово виходимо на Набережну, тут стільки людей, що таке враження ніби вони цілими днями там стоять.

Дивлячись на море якщо повернете наліво можете дійти аж до заповідника Алчак Акая, ідучи направо до фортеці і центрального причалу, звідки відправляються пароплави.

Фортеця в Судаку

По місті на відміну від того ж Львова їздить одна маршрутка за маршрутом Автовокзал – Новий світ, проїзд в якій коштує 2 гривні.

Щодо погоди, то дощі тут падають рідко, а якщо і трапляються, то за кілька хвилин виходиш на вулицю навіть не замітно, що падали опади, все випаровується.

Ось таке воно – місто-курорт Судак.

Порада від Воробуса: Якщо ви зібралися на відпочинок у Крим цієї осені і хочете дізнатися якою буде погода - ось сайт погода в Крыму в сентябре - інтерактивна карта погоди, на якій можна слідкувати і за прогнозом погоди, і подивитися, якою була погода в Криму у певному місяці.Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. kovpack 13.08.2010 пише:

    збирався з другом поїхати туди – на фортецю подивитися. я вже разок пропустив поїздку – класна компанія могла бути 🙁 – але то було вперше і востаннє 🙂

  2. Архіваріус 13.08.2010 пише:

    Воробусе, а ти відвідував ті місця, де дівчата крутили своїми принадами? 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*