Місто – це добре. І хороші умови проживання майже у всіх та і роботу легше знайти тут та і більшою кількістю різноманітних послуг можна скористатися чим скажімо у тій же сільській місцевості.
Але, люди такі створіння, що живуть там, де їм зручно і чесно сказати – правильно роблять.
Повертаємося до буденного життя. От ми живемо, ходимо на роботу, бавимо дітей та у один момент Вам все набридає і Ви хочете відпочити.
Сьогодні тема Нашої статті буде називатися: «Як організувати поїздку».
Кожен бачиш ці мури, бруківку, бабок, свідків Єгови, які роздають книжки, корки у місті тощо. Це з часом так проїдається, що аж голова крутиться.
Що робити? А все просто – відпочити. І якщо скажімо літо минуло, це не означає, що не можна організувати якусь поїздку на природу. У нашому ділі – головне ініціатива. Народ пішов такий, що самому бути організатором якось не хочеться. З одного боку це можливо і правильно, а з іншого – ні.
Подумаємо логічно:
Перший варіант – самому організувати поїздку. Чому багато хто цього робити не хоче, бо досить часто виникають такі ситуації, що за всіх домовляєшся, всіх обдзвонюєш, а в кінці кінців виходить так, що більшість може спригнути у останній день.
Такі випадки трапляються і це напевно знає кожен.
Щоб подібного не виникало потрібно заздалегідь брати завдаток, щоб хоча б якось відшкодувати вже заплановану поїздку.
Другий варіант – хотів би їхати, але якби хто організував подорож.
Якщо на подібне будете надіятися, то окрім відпустки в селі чи відпочинку біля хати Вам нічого не світить. Один буде надіятися на іншого, другий у свою чергу ще на іншого і так і нічого не вийде.
Якщо ж все-таки Ви хочете стати ініціатором поїздки і залучити народ, то дотримуйтеся наступних порад, можливо вони Вам у чомусь допоможуть, тим паче якщо поїздку організовуєте вперше.
1. Про намір поїхати на природу чи ще кудись можна повідомити друзів через соціальну мережу В Контакте.
Варіант на перший погляд непоганий, але є один суттєвий мінус: люди не думаючи долучаються до списку людей, хто їде і тим самим збивають з пантелику організатора «шоу-програми». Якщо вже їдеш, то їдь, а не натискай кнопку, б отак захотілося.
2. Найкраще порозмовляти з друзями чи знайомими у телефонному режимі чи при особистій зустрічі.
Від них Ви почуєте дійсно слова: Так, я їду чи Ні, я не їду.
У даному випадку також є мінус, а знаєте який? Стандартно починаються фрази: «хз, побачимо, я скажу, може і так». Відповіді від них можна очікувати довго. З поїздки приїдете, а вони ще думати будуть.
3. Якщо ж люд все ж зголосився їхати, то беріться за організацію, повідомте що оскільки коштує, що брати з собою і тому подібне.
Звичайно як Я зазначав вже вище є ризик витратити більше грошей чим планували, тому їх завжди треба мати при собі із запасом.
Відпочиваймо, бо ми того варті! 🙂
Автор статті: Vorobus.
Саме кращий варіант – це доручити організацію поїзди Воробусу, бо в нього дуже сильна фантазія. Думаю, що таку поїздку ви запам’ятаєте надовго. 😀