Проблема житла була, є і напевно буде ще довго. Що би там не говорили, а це разом із грошима відіграє велику роль у нашому з вами житті. Особливо це стосується молодих людей, які хочуть офіційно оформити свої стосунки.
Вони то кохають один одного, все добре, але жити немає де. У дівчини одна кімната, у якій живуть і так забагато людей, а у хлопця 10 людей у двох кімнатах. Це я далеко не видумую, таких випадків багато.
Не тільки квартиру потрібно людям, що хочуть покінчити із холостяцьким життя, а і людям наприклад студентам, доїжджаючим, які у місті знайшли роботу. Але, але, але. ..
З квартирами зараз важко, її або ж потрібно купити, або ж орендувати. Ясно, що перший варіант можуть собі дозволити одиниці, залишається орендувати, більше нічого.
Про те, як знайти квартиру ми сьогодні і поговоримо.
Способів пошуку є як завжди багато, спробуємо описати основні. Отже:
1. Пошук квартири через знайомих.
Варіант непоганий і навіть дуже. Знаєш, що тебе не обшукають і можуть порадити хороші умови. До мінусів би відніс те, що знайомі можуть і не знайти вам квартири. Це не так то просто, плюс ціна може вас не задовільнити.
2. Пошук квартири через ріелторів.
Комусь це слово як і мені спочатку було незрозумілим. Ріелтори – це агенти з нерухомості, які шукають вам житло.
До плюсів тут би заніс велику базу пошуку на відміну від тих же знайомих. Хороші ріелтори навіть можуть допомогти підібрати інтер’єр кімнат за Вашим смаком. Багато власників квартир, що згодом їх здають в оренду, співпрацюють із такими агенціями.
До мінусів би заніс те, що цим організаціям потрібно платити і немаленьку суму за надані послуги, приблизно місячну оренду квартири.
Існують також організації подібні до агенцій нерухомості, але ті беруть відразу ж внесок приблизно у розмірі 100 гривень за свої послуги. Що вони роблять? Ці фірми чи як їх ще можна назвати дають вам перелік телефонів власників квартир. Дехто вважає, що це шахраї, бо квартири по наданих ними номерах вже давно зайняті, тому будьте обережні.
3. Пошук квартири через оголошення у газеті чи через мережу Інтернет.
Варіант як і минулі має право на життя. База також є не малою, але є один суттєвий мінус, що тут мало оголошень від людей. Переважно ви натрапляєте на ті ж кадрові агенції.
4. Самостійний пошук квартири.
Спосіб важкий, треба прикласти багато зусиль та і починати все потрібно з нуля, але інколи дієвий. Найперше що можна зробити, так це розвішати оголошення про те, що ви шукаєте квартиру. Можливо вам і пощастить.
Є ще один метод, мені про нього колись розповідала одна людина, що можна ходити від хати до хати і питатися чи ба хтось не надумав здавати квартиру в оренду. 🙂 Звісно, це найгірший варіант, але якщо нічого іншого не придумали, то змушені.
Успіхів вам у пошуку!!!
Автор статті: Vorobus.
А… то ти про це… А я думав ти по буху забув де живеш і тепер не можеш свою квартиру знайти…
>а у хлопця 10 людей у двох кімнатах
Нічого собі гарем, потрібно розширятися принаймі на 5 кімнат
Пташеня, а чого фотка психівського будинку?
Що більше ніде не можна зняти квартиру?
Символічний район Воробуса. 😀 😀 😀 😀
У центрі міста наприклад дорогувато, і мало варіантів. 😎
а чому тоді не за містом, там ще дешевше 😉 або взагалі не знімати 😉
?:-) а я думав що на Психові якщо будинок панельний – то він обов”язково має панелі синього кольору.
сихівські будинки міняють колір панелей залежно від пори року 😉
калярові