Вистачить сміятися. Пора об’єднуватися!

Пора об’єднуватися!

У нашій державі є незначна група населення, яка називається політиками. Про них ми постійно чуємо із усіх засобів масової інформації, обговорюємо і …тихо ненавидимо.

У нашому суспільстві немає громадянина, який би доброзичливо чи, тим більше, з повагою висловився про депутата, міністра, чиновника будь-якого рівня. Цікаво є те, що злість людська дійшла до межі не просто ненависті, а до прямих знущань і висміювань. І, якщо народ починає сміятися – це вже та межа, за якою тільки радикальні дії.

Ми то всі премся з тих хлопців, а вони не такі й вже примітивні, як виглядають. То як у тій фразі: „якою ж потрібно бути мудрою, щоб бути дурепою”.

Справді. То ми споглядаємо за клоуном з вилами. То нас може роздратувати вар’ят із серпом і молотом. І нічого з ними не можна вдіяти. Вони що хочуть, те й роблять з бюджетом, національними і моральними цінностями, безпекою країни.

А щоб нам усім було ще смішніше деколи починають між собою сваритися, битися і, навіть, кидати одне одного у в’язниці. Біда, що ми спостерігаємо за цими процесами і щиро віримо у нібито щирість тих конфліктів. Але депутатську зарплату усі вони отримують, напевно, в одному віконечку каси і до цієї „кормушечки” стоять чемно у черзі обговорюючи свої життєві питання: на якому острівці відпочивали у вихідні, як краще відтюнінгувати власний автомобіль, скільки грошей дати дітискові на нові бруліки чи годинника, якими екзотичними кущами саме у цей сезон варто обсадити кількагектарове подвір’ячко власного замку і тд.

Також читайте:   Поради для опозиції від зацікавленого виборця

А коли не вистачає власних коштів наші державотворці швиденько збігаються до зали засідань Верховної Ради, щоб проголосувати якийсь економічний закон, що дасть можливість знову їм же здерибанити бабки з держскарбниці.

А коли люди чимось незадоволені і виходять на демонстрації, зразу ж приймаються провокаційні закони, що яскраво ділять суспільство. То НАТО, то мова, то флот. То верховного московського попа впустять на дніпрові схили.

Настав час українському народові таки об’єднатися, усвідомити себе політичною нацією, вміти говорити шляхетною українською мовою. Потрібно навчитися бути такою монолітною силою, як наша уся партійна бюрократія (адже незалежно від кольору стягу, вони, таки, єдині).

І поки суспільство не об’єднається, доти політик жити окремішним від нас життям, при чому – набагато краще від нас і за наші ж гроші.

Єднаймося і все у нас буде добре.

Автор статті: zars.Також раджу прочитати:

коментарів - 5 може ще щось напишете?

 1. Jorgen 20.10.2012 пише:

  Так, Зарсе, давно пора би десь об’єднатися у якійсь хорошій кнайпі за плящинкою оковитої 😡

 2. Stakeholder 20.10.2012 пише:

  В такому сприйнятті і криються всі проблеми. Сприйняття політиків, чиновників, міліціонерів, суддів як ніби це якась окрема нація, мовляв вони такі погані, а ми от всі хороші, то ж давайте об’єднаємось і дамо їм тягла. А ви спитайте себе: а звідки ж вони всі беруться? клоуни з вилами, вар’яти з серпами і молотами, перевертні в погонах, може їх хто нам імпортував? може зелені чоловічки з космосу підкинули? Пора вже зрозуміти, що всі вони якраз і є справжнім обличчям нашого народу, і поки ми самі не змінимось, вони теж не зміняться.

  А тема об’єднання це взагалі у нас супермегатренд, навколо чого тільки нас не об’єднують, навколо партій, навколо історичних постатей, навколо футболу, і ніяк шось не можуть об’єднати, і ніяк шось на Заході не сприймають русскій мір, і ніяк на Донбасі не хочуть говорити “шляхетною українською мовою” і т.д.

  Політикам вигідна тема об’єднання, бо це додає їм високоморальності, а на практиці додає електорату у всіх регіонах України. Якщо ти хочеш перерости з регіонального у всеукраїнського політика, тема об’єднання для тебе – це святе. Кожен пре у ВР, у центр, щоб звідти нав’язувати свою політику і своє бачення решті України, і саме цього хоче їх електорат, мовляв от наш прийде і порядок наведе! Для кожного oб’єднання означає сприйняття іншою стороною його цінностей, але ні в якому разі не навпаки. Тому всі ці об’єднання приречені, бо нікому нічого нав’язати не вдасться, пора вже з цим змиритися. Для того щоб зберегти цілісність такого об’єднання як Україна потрібні його докорінні структурні зміни, але це вже інша тема.

 3. zars 20.10.2012 пише:

  Stakeholder, 💡

 4. Архіваріус 22.10.2012 пише:

  Щоб український народ об’єднався, його потрібно років так з сорок по пустелі провести. Але на превеликий жаль це неможливо.

 5. Українець 03.01.2013 пише:

  Євреїв сорок років водив один чоловік. Один Бог на світі. Україні потрібний один президент – Українець (не той що має паспорт український, а той що народився і виріс в Україні у десятому поколінні)! Парламент потрібно зігнати в шию звідси! Достатньо звичайного радника (можна декількох) від області на мінімальну ставку.

  Слава Україні!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*