Прекрасне місто Львів завжди був для нас ідеалом шляхетності, романтичних мрій та добрих можливостей. Розумію елемент пафосності такого твердження. Ми, львів’яни, можливо звикли до львівської архітектури, кави, мистецьких перформансів і з певним снобізмом ставимося до того, що у нас є.
А ще ми вміємо нарікати на туристів, які приїжджають до нас і звинувачувати їх у тому, що вони заважають відпочивати нам, аборигенам міста Лева. Критично ставимося до міської влади – мовляв, ви індустрію туризму розвиваєте заради чужих, а ми страждаємо від незручностей.
Коли рік тому було Євро-2012, у більшості своїй, львів’яни ну дуже вже гордилися своїм містом і ну дуже вже поблажливо сприймали п’яно-веселі витівки европейців-туристів. Частина міських жителів навіть на цьому змогла підзаробити. Зрештою ця стратегічна футбольна акція була однозначно позитивом для життя не тільки Львова, але й України вцілому.
Виявляється, наша рідна міська влада (тобто міськрада) ще досі утримує за наші податки департамент „Євро-2012”. (!?!!!). Друзі, та то прикол з приколів. Не досить є великий євростадіон під Пустомитами, то ще й чиновники від „Євро” у Львові досі працюють на благо українського спорту.
Недавно у пресі пройшла інформація, що цей департамент навіть 1 квітня сього року виграв тендер у суміжного департаменту Львівської міської ради КП „Ратуша-сервіс” з надання транспортних послуг під грифом „Євро-2012” на суму 97 тис. гривень. Тобто з міського бюджету 2013 року на потреби євро чемпіонату (!) ідуть грошенята. Розуміючи, що цей казус більше формальний, ніж реальний, все ж це викликає обурення.
Якщо у міській раді дійсно потрібна структура, яка включає у себе управління міжвідомчої координації, управління туризму, управління адміністрування, будівництва і розвитку інфраструктури то перейменуйте нарешті цей департамент. Не смішіть людей!
З іншого боку, скорочувати „вірних” чиновників мер не хоче. Навіть при процедурі перейменування департаменту „Євро-2012” у депутатів ради мають виникнути питання з кількості чинуш, потреби збереження окремих управлінь. Згоди між мером і більшістю депутатського корпусу немає. Відповідно формального перейменування не буде. Буде реорганізація із скороченням. А Садовому, напевно, шкода втрачати роздутий штат чиновників. Напевне є у нього певні „свої міркування”…
Наразі залишається прикол – у 2013 році у Львові працює департамент „Євро-2012”.
Автор статті: zars.
Написати коментар