Любить Воробус порозмовляти з людьми на різного роду філософські теми. Проте, досить таки часто мені щось таке розказують, що з часом я заганяюся в тупік і не знаю як з цієї ситуації вийти.
Одним словом, скажу на хлопський розум, що питання мені задають, а я довго думаю над тим як на нього відповісти.
От і сьогодні під час розмови із одним паном (ім’я та прізвище з етичних норм писати не буду), ми підняли тему платонічного кохання.
Пан Анонім мені багато чого про нього розказував і в кінці-кінців ми зійшлися на думці, що Воробус напише свою точку зору про подібного роду кохання.
Отже, платонічне кохання – це такий вид кохання, коли між людьми нема жодних сексуальних відносин, а людина або люди кохають один одного на відстані. Короче кажучи кохають душею.
Такі собі приховані стосунки.
Досить часто такі відносини бувають в шкільні, студентські роки. Хоча, трапляються вони і в дорослому житті.
Але, чи має такий вид кохання право на існування?
Висловлюю свою точку зору з якою може дуже багато хто не погодитися.
Те, що людині подобається особа протилежної статі – це вже добре. Гірше коли цього почуття нема. Знаю багато таких людей, які просто зневірилися в житті, не хочуть нікого кохати і далі.
Їхня доля у 80% – це стакан. На жаль…..
Повертаючись до теми платонічного кохання скажу, що це приємне відчуття коли ти когось кохаєш. Але, в усьому має бути міра.
Так тривати довго не може і з часом людина хоче почути від об’єкту своєї уваги слова взаємності. А тут вже починаються цікавинки і ще й які.
Добре коли взаємність є і з часом вона переростає у взаємне кохання, народжуються діти, все чудово. Всі вам заздрять….
Та, що робити коли взаємності нема або коли ж вона не може бути через різного роду причини?
Які саме? Ну, кохати можна вчительку, старшу на багато років від себе жінку, заміжню жінку, зрештою дівчину, яка тоді не відповідає взаємністю.
Що тоді? А тоді вже як карта ляже. Багато хто свого життя міняти не хоче і потім мучиться.
Вчителька не хоче міняти щось, бо що в школі скажуть; старша жінка таке ж саме, із заміжніми нема що й говорити.
Що робити людині в такій ситуації?
Чесно скажу, моя порада таким людям – якби важко не було треба забивати болт. Думаю не варто пояснювати нашим читачам що це таке.
Чим довше ти будеш ідеалізувати об’єкт свого кохання, тим менше шансів у вас згодом влаштувати своє життя.
Тому, істинно показати своє кохання може та людина, яка просто відпустить свою платонічну любов.
Нехай потім собі думає через років так 10-ть якби було їм файно разом, хоча не факт щоб було.
На вулиці що мало симпатичних дівчат чи хлопців? Варто лише розвіятися.
І в жодному разі до цієї теми більше повертатися не можна, бо почуття знову ж таки вилізуть на вулицю. А тоді вже буде гірше боїв на фронті.
Сьогоднішню ж статтю завершу наступними словами: «Життя – гавно, але треба завжди мати лопату щоб з нього вилізти». 🙂
P.S. Казав мені шановний пан Анонім що обов’язково прочитає мою відповідь і згодом скаже чи вірно я мислю. Чекаю….
Автор статті: Vorobus.
Схоже автор не дуже розбирається у терміні “платонічне кохання”….Це не в образу сказано. Просто хотів би внести деяку поправку. Платонічне кохання не є коханням одностороннім, без відгуку, це як правило кохання з двох сторін. Так, таке кохання не передбачає на меті секс, узагалі секс тут відсутній, навіть найменша фізична близькість немає тут місця. Таке кохання виникає зазвичай між людьми, які вже влаштували своє життя, мають сім’ю, роботу, захоплення, супутника життя, але таким людям не вистачає певного роду уваги, розуміння. І по життю вони зустрічають іншу людину, яка може це дати. Таким чином настає гармонія. Звичайно платонічне кохання може перерости дещо більше і так воно стається, але бувають випадки що воно лишається на тому ж рівні.
Тепер щодо невзаємного кохання. Я особисто вважаю, що якщо нема взаємності, то це є проста трата дорогоцінного часу. Треба щукати людину, яку не просто будеш кохати, але і ти будеш коханим. Для цього потрібен час, на це йдуть роки, треба пройти багато різних людей і перешкод, набаратись досвіду як морального, розумового і сексуального, щоб знайти того хто дійсно потрібен. Отаке то життя, хто пливе по течіі, той буде мати, що течія принесе (а течія і лайно приносить). Хто пливе завжди проти течіі – той може наломати дров, але і є шанс отримати, те що треба. Але правильне рішення, це ПЛИСТИ ТУДИ КУДИ ТОБІ ПОТРІБНО, НЕДИВЛЯЧИСЬ НА НА ІНШИХ, ПРОСТО ЙТИ ДО СВОІ МЕТИ І ТИ ОТРИМАЄШ ТЕ ЩО ЗАСЛУЖИВ!!!
Слухай автор, якщо я пишу на українській мові, значить я вже дуже сердитий. Я тобі три години пояснював, навіть на особистій шкурі приклад навів, а ти такий бред написав. Я тобе здається попереджував, що, якщо ти щось не так напишеш, я тебе по пальцях буду бити – попереджував?
У фантома стаття на 1200 символів, написано грамотно і доступно, а з твого, вибач мені бредотексту, я зрозумів що нехрен у вчителів закохуватися. У мене така підозра, що ти щось вживав перед тим як цю статтю намазюкав і це явно щось сильне було.
Кароче говоря так -АВТОР, твої 2200 символів тільки під сапу заканають. Мені здається, що комент Фантома потрібно поставити як головна стаття, а твій бред запхати нище підвалу.
Ну і написав…
З повагою цей самий анонім. Вибачте за текст Ігорка, він більше так не буде, бувають же такі учні.
А з тобою АВТОР – я ще поговрю…
Слідующа тема буде “телегонія”, подивимось як він справиться.
taras32, 😥 😥 😥 😥 😥
Точно Воробус напиши щось про телегонію, тільки алкогольного нічого перед тим не пий:)
Пан П, та Воробус не п’є, а якщо і це робить то рідко. 😕
О я собі то уявляю!!!! Воробус і телегонія 🙂
Воробусе, я тя прошу: тільки не гугли. Краще посиди трошки в бібліотеці.
І з телепатією не переплутай.
Все равно коньяк или мадера,
Виски ль бакалейное вино.
Все равно Татьяна или Вера,
Катерина тоже все равно. 😀