Поки є час і Воробус ще не заспав – продовжуємо.
Отже, 19 вересня на блозі про Львів вийшла публікація в якій ми анонсували показ фільму «Еверест».
На це кіно люд чекав давно і ось нарешті його прем’єра таки дійшла до України.
Щоправда досі не зрозуміло мені чому вона відбувається вже.
Офіційно кіно очікували починаючи із 24 числа, а виявляється 20 його вже показували і мій хороший приятель вже навіть на нього сходив.
Перед тим як поділитися своїми враженнями від перегляду фільму «Еверест» дам пораду нашій читачці – Христі.
Так от, в одному з своїх коментарів в соціальній мережі фейсбук дівчина написала, що на кіно вона би сходила, але платити 120 гривень з людини в «IMAX» вона щось не має бажання,
Так от, Воробус 120-ть гривень теж не платив, а відгукнувся на пропозицію хорошої знайомої піти на кіно в «Кінопалац». Тут сеанс у форматі «3D» коштував під вечір 55-ть гривень.
Як то кажуть, і на вино залишиться.
Вступну частину зробив, а зараз переходжу до огляду самого фільму.
А його я можу розглянути з трьох ракурсів:
Перший – спеціальні ефекти
Недаремно творці «Евересту» витратили на його створення 55-ть мільйонів доларів. Краєвиди там ще ті, плюс дуже багато у фільмі спеціальних ефектів. Коли головні герої вилізли на саму вершину, то аж дух захопило.
Яка ж там краса. Без окулярів дивитися дане кіно я би не радив.
Друга – сюжет
Половину фільму Воробус ледве не засинав. Якось все було так просто, ніхто не помирав, казусів при підйомі не було. Я вже навіть думав, що все так і завершиться.
Та, не тут то було. Після підняття на вершину люди почали вмирати (як це часто трапляється на цій горі), погодні умови погіршилися і я нарешті відчув на собі всю небезпеку гір.
Кінець також сподобався.
Третій – ляпи
Ну, вибачте мені, але не може людина без кисню пройти цілий шлях на гору. А у фільмі був російський турист, який сказав що йому всерівно і киснем не користуватиметься.
Вертоліт. На таку висоту вони точно не літають. Якби так було можна, то кожна людина би викликала за собою повітряне підкріплення і не йшла би кілька днів на гору.
Щодо традиційної оцінки від Воробуса, то за 12-ти бальною системою, фільму «Еверест» я би дав балів так зо 9-ть.
Якби мене троха не «підкумарив» початок, то в подальшому була би ще більша оцінка.
Автор статті: Vorobus.
🙂 Дякую, Воробусе за інформацію! Мені цікавить цей фільм через те, що це трохи пов”язано з моєю освітою!! Люблю гори, але лише безпечні гори)))
Думаю, про кисень – то тонкий “підкол” американським Голлівудом Росії в особі персонажа російського туриста =) Лише дурна й неадекватна людина не користуватиметься киснем на такому підйомі. Вважаю, що сценаристи вирішили поставити між цими рисами і представником РФ знак “=”.
P.S. Щоб запобігти критиці, підкреслю, що, на мою думку, не можна чіпляти ярлик на весь народ, навіть якщо більшість його – дуже нехороші люди. Все одно є одиниці нормальних. І їм дуже образливо.
Думаю, що ні. Є альпіністи, здоров’я яких дозволяє їм підійматися на такі висоти без кисневих балонів. Анатолій Букрєєв був одним із таких
“Ну, вибачте мені, але не може людина без кисню пройти цілий шлях на гору. А у фільмі був російський турист, який сказав що йому всерівно і киснем не користуватиметься. ”
https://ru.wikipedia.org/wiki/Букреев,_Анатолий_Николаевич
“Букреев принципиально не пользовался кислородом при высотных восхождениях” (c)
Воробус, вчи матчасть