З футболом поки що робимо паузу до вечора, його і так буде багато в наступні дні. Та й сьогодні, якщо встигну, то розповім ще про вчорашній поєдинок київського Динамо проти португальського Порту.
Але, думаю що це зроблю трохи пізніше. Зараз же про цікавинку, яку мені нещодавно довелося побачити в такому популярному районі міста, як Сихів.
Пішов якось ваш автор за маслом на Верхній Шувар. Одразу ж його купляти не став, а вирішив пройтися і глянути що тут, де, по чому продають.
Заходжу в ТЦ «Барвінок» і просто таки отетерів. Дивлюся на вивіску однієї з яток, чи як правильно це назвати, а там пише – залізнична каса.
Щось навіть і не знав раніше, що подібне існує в цьому великому районі Львова.
Підходжу ближче, дивлюся сидить пані, заводжу з нею розмову питаючи наступне, цитую: «А що дійсно у вас тепер можна купити квитки на потяг і не їхати на вокзал або ж на вулицю Гнатюка?».
Панянка ствердно помахала головою і одразу ж запитала куди я хчу їхати. Воробус відповів що поки що залишається у Львові, але вже незабаром планує поїхати в Славське на ті ж лижі.
На цьому ми завершили розмову, бо в жіночки з’явилися клієнти, а Воробус далі почав дізнаватися що тут і як.
Так от, як мені вдалося дізнатися залізничну касу на Сихові відкрили буквально нещодавно. Зробили це для того, щоб жителі популярного району міста вже не їздили через пів міста за квитками, а могли спокійно перейтися до верхнього Шувару та без проблем купити «тікети» на такий популярний вид транспорту.
Я взагалі вважаю, що подібні речі мають відбуватися в кожному районі міста. Залізничні каси мають з’явитися і на Рясне, і на Топольній. Ми ж хочемо йти в Європу, то чому б і не запровадити подібні нововведення усюди?
Час покаже, наскільки виправданим буде подібний експеримент.
Повертаючись до залізничної каси на Сихові скажу, що години її роботи наступні:
З понеділка до суботи з 10 і до 19 години. Неділя – так само працює каса до 19, але вже з 11 години.
І, насамкінець, ще кілька нюансів. Справа у тому, що в даній залізничній касі можна лише купити квитки. Отримувати Інтернет-замовлення, повертати квитки, а також оформлювати пільгові документи можна або на головному вокзалі, або ж на вулиці Гнатюка.
Це так нашим читачам на замітку, щоб вони не були здивовані, якщо їм відмовлять у даних послугах.
Автор статті: Vorobus.
Цікава новинка. Але одне питання… яким чином працює каса, лише продаж квитків. Без повернення, переоформлення, пільгових.. … Це ж просте інтернет замовлення яке ми можемо замовити не виходячи з дому через Інтернет на офіційному сайті Укрзалізниці ( без додаткових витрат).
Погана каса! В касах вокзалу квитки дешевші!!!
Каса не легальна,це перекупщик тому і дорощі квитки!