Потрохи, але перша половина різдвяних свят надійшла до свого логічного завершення.
Сьогодні надворі вже 11 січня, понеділок, а це означає, що настав час виходити на роботу й потрохи працювати. А важко то як, словами не передати.
Зокрема, у Воробуса таке враження що під час свят набрав ваги кілограм п’ять не менше. А це і не дивно.
На час свят більше нічого не робив, а лише колядував, їв, пив, спав і так всі вихідні. Добре, що в ці вихідні не було футзальних поєдинків, а то було би непереливки. Результату як такого було би важко отримати.
Як відійти від свят, прийти до тями, а також що чекає нас далі читайте далі.
Автор блогу думав що він один такий що йому важко ходити, але от буквально кілька хвилин тому мав нагоду поспілкуватися зі своїми співробітниками, то в них фактично такі самі відчуття як у мене.
У всіх таке враження, що вони набрали зайву вагу.
Що робити? Спробую дати кілька корисних порад:
1. Перестати об’їдатися та вживати алкоголь.
Потрохи треба забувати за свята за часті ходіння в гості та приймання гостей і переходити на здорову їжу. Можна зварити собі супчик, кашу.
2. Займатися спортом.
Особисто Воробус вже від завтрашнього дня починає робити ранкові пробіжки та ходити на турнік. Так, на вулиці погода явно не шик, але іншого вибору нема. Вже найближчої суботи відновлюються футзальні змагання серед команд другої ліги, тому треба бути у формі.
Можна й не обов’язково бігати, а як варіант згодиться плавання, фізичні вправи, які допоможуть тілу бути в тонусі.
3. Багато пити.
Тут мається на увазі не вживання алкоголю, а чаю, компоту, простої води. Саме велика кількість рідини допомагає організму позбутися багатьох шкідливих речовин.
4. Насолоджуйтеся їжею.
Що тут мається на увазі? Досить часто, а особливо в робочі дні людина кудись поспішає. Роботи багато, їсти нема коли, тому приходить все робити швидко. Радив би таки знаходити вільних 15-20 хвилин і їжу вживати поступово, добре її жувати тощо.
5. Обмежити себе в їжі.
Колись мав такого знайомого який казав, що раз в тиждень він робить такий собі розвантажувальний день.
Що це означає? Протягом дня він нічого не їсть, а наступного дня вже потрохи починає їсти. Таким чином шлунок потрохи входить у нормальне русло функціонування.
Якщо підводити підсумок, то за собою треба дивитися і це стосується не лише свят, а й кожного дня.
Автор статті: Vorobus.
Написати коментар