Як визначити фейковий акаунт? - Блог про Львів

Як визначити фейковий акаунт?

Фейк

Раз ми вже зачепили тему каперів, де Воробус писав про те, що там часто в коментарях можна зустріти фейкові акаунти, то у наступній публікації навчу наших читачів як визначити рейковий акаунт.

А то реально, жарти, жартами, а вже ці боти, тролі дістали. Куди не зайдеш, що не захочеш глянути, а всюди одні фейки. Соціальні мережі просто таки кишать ними.

Як же відрізнити фейковий акаунт від звичайного?

1. Наявність необхідної інформації на сторінці.

Якщо людина пише дійсно від імені своєї сторінки, то на її сторінці є багато інформації про неї: де народилася, де вчилася, які життєві пріоритети тощо. Так, це все також можна видумати, але людина, яка створила фейк не настільки мудра як здається.

Десь вона все рівно має зробити похибку.

2. Фейкові акаунти переважно нікому не відписують.

По своєму досвіду знаю, що коли пишеш фейку, то він або прочитає що ти написав і нічого не відпише або ж повідомлення так і висить невідкритим.

А якщо й відписує, то йде стандартний набір слів і більше нічого.

3. Мала кількість фотографій.

От нещодавно мене зацікавила сторінка однієї дівчинки. Зайшов, дивлюся фото якоїсь моделі. Починаю дивитися на її фотографії, а там лише дві світлини. Де всі решта? Само собою зрозуміло, що тут щось не так.

4. Сторінка фейку не функціонує так як треба.

Що це означає? Відповідаю, от у Воробуса є сторінки в соціальних мережах. Мені часто друзі та просто знайомі пишуть критичні слова, що щось не так, написав бздуру й так далі.

Також читайте:   У групі блогу Воробуса ВКонтакті - 1000 підписників

Ось це справжнє життя людини в соціальній мережі. У фейкового ж акаунту є запрошення з різних додатків, нічого він не відписує й так далі.

5. Сторінка створена нещодавно.

Це також подивитися можна зовсім просто. Не лихі 90-ті ж зараз. Є для цього спеціальні програми, які визначають скільки акаунт «живе» у мережі. Зрозуміло, що якщо його лише створили, то є велика ймовірність фейку.

6. На сторінці багато реклами.

Пам’ятаю колись був прикол у мережі як одна дівчина додавала хлопців і писала в статусі, що прямому ефірі дещо зробить своєму хлопцеві. Люд це зацікавило, фейк набрав багато друзів, а потім його просто перейменували в інтернет-магазин, де торгували різним непотребом.

Тому, на наявність реклами також треба звертати увагу.

7. Хто є друзями підозрілої сторінки.

Це вміють визначати досвідчені юзери. От заходите ви на сторінку, ніби в дівчини є багато друзів, дивимося де вона народилася. Ок, Київ.

Тепер дивимося звідки її друзі? А там Вінниця, Москва, Санкт-Петербург тощо. Ну, не може такого бути щоб була така різноманітність.

8. Фото з пошукової системи.

Це визначити можна зовсім просто. Копіюєте світлину собі на комп’ютер, «вбиваєте» її в пошук і дивитеся чи її вже хтось використовував. Ви будете сильно здивовані.

Робіть висновки й не ведіться на фейкові сторінки.

Автор статті: Vorobus.



Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*