Те, що цієї осені в нашій країні спостерігається небувалий урожай грибів знають всі. Навіть найлінивіші вже ходять у ліс і приносять велику кількість лісових дарунків. Воробус не став виключенням.
А чому б і ні?
Проте, є й інша сторона медалі.
Все частіше чую від людей, що наявність великої кількості грибів в лісах і не лише – це не до добра.
Що не так з грибами? Вони отруйні, з хімікатами чи їх просто не можна збирати? Відповідаю, за це не варто переживати.
Збирати гриби не лише можна, а й треба. Просто старші люди кажуть, що коли є великий урожай, то це натяк на війну.
Так було, для прикладу, на Донбасі у 2013 році. В цьому регіоні також було багато грибів, а що було потім знають всі.
Досі не можуть очистити цей регіон України від російської нечесті.
Але, чи справді ця прикмета правдива?
Кажуть, що за порадою в цьому питанні треба звертатися до старших людей. Так і зробив. Почав питатися і ось що вони мені відповіли.
Те, що велика кількість грибів – це до війни й справді так. Принаймні така прикмета існує. Але, казати – це одне, а ось як буде насправді – це відомо лише Господу Богу.
Коли розпочалася друга світова війна ніхто про гриби не думав. Міжсусобиці почалися й завершилися смертю великої кількості людей.
Що буде зараз?
Моя думка така, що гриби і можлива війна тут ні при чому. Завжди було так, що коли восени ночі були теплими й перед тим падав дощ, то виростали гриби. Так і сталося у 2017. Тому, не дивно що «гості з лісу» почали виростати де лише можна.
Щодо війни, то треба розуміти, що війну розпочинають люди. Ще з давніх-давен їм було скучно жити, хотілося мати більше території й пішло поїхало.
Гриби тут ні при чому. Вони собі ростуть й наче просяться щоб їх зірвати. Буває прийдеш в ліс, глянеш на гриб, а він вже зігнив. Його черга так і не настала.
Тому, підсумок цієї публікації такий: жити треба мирно, поважати ближнього й не забувати збирати гриби. Взимку ж захочеться зварити картоплі й полити це все грибною підливкою.
Залишайтеся з нами…
Автор статті: Vorobus.
Це вже реально якійсь забобони 80-го рівня