IKEA прийматиме старі меблі від клієнтів для переробки - Блог про Львів

IKEA прийматиме старі меблі від клієнтів для переробки

IKEA

Перш ніж купити нові кухні на замовлення, старі меблі потрібно десь подіти. Це основна проблема, яку потрібно вирішити. Викинути на звалище не завжди виходить, особливо якщо ви турбуєтесь про навколишнє середовище. Відправити на дачу теж не завжди доцільно, особливо, якщо там уже є непогані меблі. Потрібно або знайти нових господарів, або переробити меблі. Але утилізація вимагає дотримання певних правил.

IKEA намагаються вирішити проблему. Компанія прийматиме речі, що уже були у вжитку. Їх будуть переробляти або роздавати нужденним. Прийматимуть меблі будь-якого виробництва, не тільки IKEA. Компанія вже приймає вживані лампочки, батарейки і текстиль. Тому прийом меблів був одним із очікуваних кроків. Але існують і інші, альтернативні методи, які допоможуть позбутись старих меблів.

Переробка відходів зберігає навколишнє середовище від хімікатів і токсинів. Після утилізації отримується вторинна сировина, а вона може використовуватись для таких цілей:

  • виробництво нових меблів;
  • будівельний матеріал;
  • використовуватись як паливо;
  • вноситись як добриво;
  • виготовлення синтетичних волокон;
  • в якості пакувального матеріалу;
  • стружки для ДВП, ДСП та т.п.

Під час утилізації меблів їх розбирають на окремі частини, які переробляються різними методами. Потрібно відділяти наступні матеріали:

  • метал;
  • пластик;
  • тканина;
  • деревина;
  • скло.

Утилізація меблів відбувається в декілька етапів, хоча вони залежать від форми і конструкції меблевого гарнітуру. Все ж етапи наступні:

  1. Розбір на окремі елементи. Як уже згадувалось, кожна деталь конструкції повинна утилізуватись згідно з тою групою матеріалів, до яких вона відноситься.
  2. Коли відбулось сортування, потрібно визначитись з тим, що підлягає вторинній переробці, а що ні.
  3. Матеріали, які можливо переробити, відправляються на окреме переробне підприємство, де воно переробляється або повністю утилізується.

Оскільки кухні часто виготовляються з дерева, з них можна отримати стружку, тирсу, брикети для опалення. Пластикові елементи також присутні і вони можуть переробитись на полімерні гранули, агломерат, синтетичні нитки і волокна. Якщо ж якісь частини кухонних меблів не підлягають переробці, але не засмічують навколишнє середовище, їх можна просто викинути на смітник.

Якщо з тим куди подіти старі кухні розібрались і виявили наскільки це корисно для екології, тепер можна купувати нові меблі. До речі, гарнітури зроблені на замовлення на сайті http://skim.com.ua/ тільки прикрасять приміщення. Залишилось обрати моделі, які найбільше підходять по стилю і вартості.

Автор статті: Piligrim.



Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 08.10.2019 пише:

    лол, рекламувати один магазин меблів розповідаючи про їх утилізацію в іншому, при тому що останній в Україні ще навіть не відкрили. Браво… браво!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*