Коронавірус у Львові. Поточна ситуація

Коронавірус у Львові

Спеціально зробив паузу з головною темою року – коронавірусом, який у буквальному сенсі цього слова не дає жити людям усього світу.

Маски, антисептики, обмеження на в’їзд чи виїзд до певної країни, відсутність можливості відвідувати приміщення: (бари, кінотеатри, футбольні матчі тощо).

Як же це все набридло.

У місті (Львів), в якому я мешкаю й взагалі ситуація плачевна. Наше й місто й область, у тому числі, поки що забанена. Про послаблення карантину тут поки що мова не йде.

Причина – високі показники захворюванності. Фактично кожного дня Львівська область є лідером по зараженню людей на заразу під назвою коронавірус.

Мені вже почали телефонувати люди з інших регіонів і цікавитися ситуацією у місті Лева. Чи насправді все так погано у нас? У цьому пості спробую розставити всі крапки над «і».

Розпочну із теми зараження. Серед моїх знайомих нема хворих на «корону». Десь по розмовах чув, що десь там хтось захворів. Наскільки ця інформація правдива – невідомо. Особисто я з цими людьми не знайомий і не бачив аби до когось приїжджали «маски-шоу».

Львів прокинувся зі сплячки. Запрацювали генделики, магазини, ринки. Так, їсти та пити у приміщенні не можна, але без проблем це можна зробити на вулиці, де розташовані літні столики. Наш народ активно це робить, особливо під час вікенду. Справжній фурор.

Супермаркети. Якщо під час посиленого карантину продукти накривали плівками, були розмітки про дотримання дистанції й кожному міряли температуру, то зараз це далеко не так. Навіть бувало бачив як у маркети люди заходили без масок.

Продавці та люди з ними лаються, а їм якось по… Закону про покарання за недотримання карантину ж нема.

Дитячі майданчики та шашлики на природі. Перші – забиті батьками з дітьми, другі – їдять не так час як до карантину, але випадки є. Достатньо лише виїхати з центру міста.

Буквально в суботу був на ринку Краківський. Та там і не пахне карантином. Людей було стільки ніби це не місце для продажу товарів, а якийсь концерт. Чи носять люди маски? Продавці так, покупці – через одного.

Транспорт області повністю паралізований. Електрички не курсують, автобуси також лише «для медиків». Не здивувався що перевізники почали протестувати під мерією та обласною радою. Заробляють зараз приватники, але не регулярні перевезення.

А ще люди, які не мають власного транспорту бідкаються, що не можуть працювати на городі. Урожай пропадає.

Щодо ситуації в нашому регіоні. Я не лікар, але щось мені здається Львів – місто, де почали робити більше тестів. Відповідно, більше тестів – більше хворих.

Нехай би людей протестували, для прикладу в Херсоні чи Сумах. Ситуація би кардинально змінилася.

Ось така ситуація у Львові.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 15.06.2020 пише:

    показники захворюваності є прямо пропорційними до кількості тестів, і те що їх кількість висока це однозначно позитив, оскільки є адекватніше бачення того що відбувається. Набагато гірше брехати самим собі що нас епідемія якимось магічним способом обходить, тому можна про неї забути. Тим самим даючи карти в руки різним поширювачам фейків. Ще б в нас центральна влада була адекватніша і створювала якісь механізми по фіксації і відстеження контактів з інфікованими. Бо кількість виявлених хворих це одне, потрібно також відповідати на питання що з ними робити, і як контролювати щоб мінімізувати поширення вірусу.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*