10 корисних порад для початківців у малюванні картин за номерами - Блог про Львів

10 корисних порад для початківців у малюванні картин за номерами

Картини по номерах

Малювання картин за номерами було популярним хобі в світі з 1950-х років, коли вони були випущені вперше. З чого найкраще почати, щоб отримати найкращий результат? Ось кілька порад і прийомів, щоб розпочати свій власний проєкт «Картина за номерами».

1. Малюйте за спаданням площі ділянки окремого кольору

Один із ключових моментів для отримання стійкого до розмазування фарби малюнку з великою швидкістю – потрібно спочатку подбати про більші ділянки, перш ніж повільно зафарбовувати менші.

2. Від темного до найсвітлішого

Другий найважливіший крок – завжди фарбувати темніші тони картини перед заливкою світлішими. Використовуйте свій набір картини по номерах і дотримуйтесь послідовності темних і світлих кольорів у зразку. Після того, як Ви зрозумієте це, Ви зможете краще розуміти, а також маніпулювати композицією кольорів у Вашому проєкті.

3. Покрийте числові індикатори

Коли Ви зафарбовуєте цифрові індикатори, Ви можете досягти чистішого та акуратнішого вигляду своєї картини. Після того, як закінчите з початковим фарбуванням, дайте полотну добре висохнути, перш ніж наносити другий шар кольорів, щоб покрити перший шар, а також нумерацію,

4. Уникайте розмазування

Один із найефективніших способів уникнути плям на малюнку за номерами — це застосувати стратегію «зверху вниз». Що Ви повинні зробити, щоб Ваші руки не свідомо перетягували вологу фарбу з однієї області в іншу – так це фарбувати з верхньої частини вашого полотна, перш ніж рухатися вниз до нижньої. Зважаючи на цю пораду, шанси на те, що Ви випадково зіпсуєте свою роботу, буде майже нульовим.

5. Закривайте баночки з фарбами

Не забувайте закривати банку з фарбою, коли закінчите працювати з одним кольором. Якщо Ви залишите фарбу відкритою, вона швидко висохне і стане непридатною. Інший спосіб запобігти висиханню фарб — це покрити їх невеликим шаром прозорого акрилового герметика, який допоможе створити бар’єр проти зовнішнього середовища, не руйнуючи фарбу.

Також читайте:   Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека: святкування 150-річчя від дня народження Лесі Українки

малювання картини за номерами

6. Доглядайте за своїми пензлями

Ніколи не переходьте від одного кольору до іншого, попередньо ретельно не очистивши пензлі. Щоб отримати яскравий і чіткий малюнок «Картини за номерами», Ви повинні ретельно очистити інструменти між кольорами, щоб надати своєму полотну свіжу текстуру для роботи, а також гладко наносити фарбу, не забруднившись іншим кольором.

7. Кількість використаної фарби

Ще один ключовий крок до досягнення ідеального твору — слідкуйте, щоб фарба, яку Ви використовуєте для фарбування пронумерованих областей, не перетинала накреслених ліній. Уникайте надмірного фарбування, але переконайтеся, що потрібна область також добре покрита.

8. Не поспішайте

Терпіння, терпіння, терпіння – і Ви ніколи не витратите час даремно, коли створюєте картину за номерами. Завжди пам’ятайте, що під час перемикання між кольорами або областями дайте полотну природним чином висохнути. Витратьте час і на фарбування, і ніколи не поспішайте фарбувати виріб, якщо Ви хочете, щоб кінцевий результат виглядав чистим і в цілому ідеальним.

9. Вибір робочого місця

Середовище, в якому Ви працюєте під час малювання, приносить певний ефект до Вашого кінцевого результату. Ви повинні вибрати спокійне та світле приміщення, коли сідаєте на сеанс малювання. Так Ви досягнете кращої концентрації, а також кращого розуміння теми Вашої картини.

10. Творіть у своє задоволення

Ці поради, підказки, правила — це лише досвід, який Ви можете використати, щоб розпочати малювати власну картину за номерами, і жодним чином вони не повинні обмежувати Вашу власну творчість, а також індивідуальні ідеї. Ваше полотно повністю належить Вам, щоб малювати та відпочивати з ним, і тому в кінці-кінців Ваше задоволення є найважливішим!

Картини по номерах

За допомогу у підготовці матеріалів для статті висловлюю подяку співробітникам Книгарні “Є”.

Автор статті: inna.



Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*