Більшість складських та виробничих приміщень, а також сучасних логістичних терміналів потребує додаткового обладнання для виконання своїх функцій. Одним з найбільш важливих та необхідних процесів є переміщення вантажів та персоналу між рівнями приміщень, а також забезпечення майданчика для висотних робіт.
Для ножичних підйомних механізмів найважливішими є наступні характеристики:
- Безпека експлуатації. Конструкція підйомника складається з металу високої міцності.
- Зручність. Поверхня платформи не має бути слизькою, тому на ній наявний спеціальний рельєф.
- Функціональність. Ножичні підйомні механізми можуть застосовуватися в роботі з вантажами до 10 тонн.
- Компактний розмір. Дозволяє розміщувати підйомник у просторах обмежених розмірів.
Даний тип підйомних механізмів використовується для широкого спектра внутрішніх та зовнішніх робіт в побуті звичайних господарств, а також на виробництвах та в складських приміщеннях. Це може бути ремонт чи обслуговування комунікацій, фасадні роботи чи навіть ремонт автомобілів.
Основні типи ножичних підйомників
Основною класифікацією є розділення за типом механізму ходової частини:
- стаціонарне обладнання;
- рухомі системи;
- самохідні механізми.
Ключовою різницею в перших двох типах підйомників є наявність ходових коліс. Ножичний підйомник отримав таку назву через форму робочого механізму – зовні він нагадує ножиці. Немає потреби реєструвати це обладнання в органах контролю, тому його придбання й монтаж не передбачають додаткових складнощів. Є моделі, монтаж яких не передбачає облаштування приямника з бетону.
Кожен ножичний підйомник, представлений тут https://forstor.ua/ua/ca-peregruzochnoe-oborudovanie/nozhnichnie-podjomniki/, допоможе організувати якісну роботу підприємства. Обладнання відрізняється за видами робочого механізму залежно від їхнього призначення. Вони можуть бути, наприклад, одно- та двохножичними, роликовими або тандемними.
Переваги електрогідравлічних підйомників
Ножичні системи мають високу надійність та розраховані на підйом значної ваги. Розмір платформи може варіювати від 3 до 10 метрів, а максимальна висота підйому може сягати 5 метрів.
Для захисту персоналу, який може знаходитися на платформі, передбачено можливість встановлення поручнів та перехідних апарелей. Можна встановити додаткове обладнання для обмеження самовільного руху й спуску та безпеки персоналу.
Обираючи ножичний підйомник, власник бізнесу чи підприємства отримує інструмент для широкого спектру задач:
- підйом вантажів різного типу, в тому числі габаритних;
- доставка будівельних чи інших матеріалів;
- оптимізація робіт із завантаження й вивантаження транспорту;
- доставка маломобільних людей.
Замовити обладнання варто в українського виробника FORSTOR. Тут допоможуть знайти рішення, щоб оптимізувати роботу підприємства та значно спростити повсякденний процес завантаження-вивантаження.
Автор статті: Jorgen.
Написати коментар